Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » LOVASOK! Pár órás terepre a...

LOVASOK! Pár órás terepre a lovaglócipő és nadrág elég vagy inkább vegyek fel lábszárvédőt?

Figyelt kérdés

Járok terepre rendszeresen, de soha nem mertem otthol hagyni a lábszárvédőmet. Inkább tapasztalatokat szeretnék olvasni, hogy kinek hogyan jött be és ki e nyes /gondolom nem ajánljátok a dolgot védő nélkül, csak biztosra szeretnék menni, mert utálom :D/


a válaszokat előre is köszi :)



2015. aug. 18. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
SZerintem nem nélkülözhetetlen eszköz. Hasznos, praktikus, de anélkül is lehet simán, legalábbis én úgy gondolom, hogy egy baleset pl nem azon múlik. Én szeretem, mert nekem kényelmesebb lábszárvédővel. De te tapasztald ki, hogy jobb, én nem tartom olyan szintű kötelező dolognak, mint a kobakot
2015. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En jobban szeretek lábszárvedovel lovagolni, de ha neked anélkül is kényelmes akkor simán lehet anélkül is

Van olyan lany, aki chaps nélkül jár terepre


Es miert nem szereted?

2015. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évekig terepeztem cicanaciban tornacipővel. Semmi bajom nem volt, soha nem használtam lábszárvédőt.
2015. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!