Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen alacsony költségvetésű...

Milyen alacsony költségvetésű sportot ajánlotok egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gimnazista vagyok, és tudjátok, hogy bevezették a mindennapos testnevelést...A mi iskolánk ezt úgy vitelezi ki, hogy heti két alkalommal nulladik órában van testnevelése azoknak a tanulóknak, akik semmilyen sporttevékenységet nem folytatnak iskolán kívül. Idén jártam a nulladik órákra, de mivel bejárós vagyok, nagyon kimerítő volt még előtte buszozni is. Szóval elhatároztam, hogy keresek valamilyen délutáni sporttevékenységet ami nem terheli túlságosan a szüleim tárcáját,és amivel le tudom igazolni a kora reggeli tesiórákat. Nem vagyok jó semmilyen sportban igazán, labdajátékokban főleg nem.
2015. aug. 20. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia... :)


Én a konditermet ajánlanám neked, mivel diákoknak nem túl drága én is 4500 ft.-ot fizetek havonta és akármikor/akárhányszor bemehetsz egy nap !!!

Van direkt diákbérlet, keress egy közeletekben levő konditermet és járj le edzegetni + még szép izmos testalkatod lesz :)

2015. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Glissade* ***** válasza:
100%
Mit fogadnak el az iskolában igazolásként?
2015. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nyilván csak igazolt sportolótól fogadnak el igazolást, és ne áltasd magad, hogy normális igazolt sportolás kevésbé megerőltető, mint heti két nulladik óra.

Sajnos, ilyet aligha fogsz találni, hacsak nem a sakkot, de van egy olyan érzésem, hogy az itt nem ér....

2015. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

első: szerintem a te ötleted lesz a nyerő, majd kipróbálom.

második: igazából bármit ami mozgás, pl.lovaglás, táncok, úszás stb..

És utolsó, ne hidd azt, hogy itt mindenki komoly sportoló, a 33 fős osztályból 8 embernek nem volt csak igazolása.

2015. aug. 21. 08:40
 5/5 *Glissade* ***** válasza:
Ja értem, tehát akkor akár én is írhatnék neked igazolás, hogy heti 2x pl. edzés tartok neked?:D
2015. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!