Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten (esetleg a környéké...

Budapesten (esetleg a környékén) milyen jó gokartpályák vannak? Ti esetleg hova szoktatok menni, melyikkel vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Én eddig a G1 Kart Centert, és a Budaringet próbáltam, azokról alapvetően jó tapasztalatom van, de szívesen kipróbálnék más helyeket is. Korábban, viszonylag régen voltam az Eurocenterben, de arra már nem nagyon emlékszem, évekkel ezelőtt volt. Nektek melyik helyekkel vannak tapasztalataitok, és azok milyenek voltak? Pozitív és negatív vélemény egyaránt érdekel.

2015. aug. 22. 17:32
 1/2 JulesTS válasza:
Nem Budapesti, de kozeli: a csomori palya nagyon tetszik. Aztan Budapesten a Silverkart is eleg jo. Esetleg meg a Hungaroring melle erdemes kiruccanni.
2015. aug. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

régen én is G1be jártam, de elég trehányul vannak a kartok karbantartva, így átszoktam EuroCenterben lévő Gokart Ringre, mert a pálya is jó, és nemrég lettek új, modern, még gyorsabb gépek

Silverkartról én is hallottam jót is, rosszat is ismerősöktől, elvileg eléggé combosak a gokartok

meg hát kicsit távolabb, Hungaroring mellett van a félig fedett félig nyitott pálya, elvileg nagyon jó, meg van a hungaroringen belüli pálya, ami szerintem kicsit kicsi de legalább jó helyen van :D

2016. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!