Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik megtanulni...

Mennyi időbe telik megtanulni a francia azaz a haránt spárgát és milyen gyakorlatokat végezzek és mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok és szeretném megtanulni minél hamarabb és gyorsabban a francia illetve az elől spárgát.Egy hónapja tornázok.Kb. 120 fokig bírom szétnyitni a lábamat.Úgy gondolom átlagos hajlékony vagyok.Szükségem lenne a LEGHATÉKONYABB nyújtásokra. Valaki tudna nekem segíteni?? Akár jöhetnek nyugodtan videók,képek is. Köszönöm.

#francia spárga #gyorsan és hatékonyan
2015. aug. 27. 13:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Kérlek valaki írjon!!!
2015. aug. 31. 07:24
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Hasonló vagyok mint te. :)

Azt tudom ajánlani, hogy YouTube-n keress videókat ezen cím alatt: "How to do splits in one day". Itt olyan videókat találsz, melyek szűk negyed óra alatt megmutatják hogy melyik nyújtással mehetsz le azonnal spárgába.


Én is próbálkozok vele, nekem régen sikerült. Remélem neked is fog! :)


Sok sikert a spárgához!


13/l

2017. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!