Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 70 felüléssel, ugy hogy...

Napi 70 felüléssel, ugy hogy minden honap utan +20szal megemelem a felulesek szamat, kb hany honap alatt erheto el a szep, lapos has?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 18:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tisztelt pontozok!


Az igazságtalan pontozásotokkal nem értek egyet.


Miért pontoztok ilyen igazságtalanul?


A 8/10 válaszoló értékelhetetlen választ adott a kérdező részére, ami részemre elfogadhatatlan.


Miért adtok az ilyen haszontalan válaszra 95%-ék pontot?

Viszont a hasznos jó válaszokat miért pontozzátok le?


Kérlek benneteket, hogy magyarázzátok el nekem, hogy miért vagytok ilyen igazságtalanok?

2015. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Tisztelt pontozok!


Én semmire nem adtam választ, erre minek adtok 82%-ék pontot?


Ti szerintetek nem érdekes ez? Egyszerűen felháborító, amit ezen a weboldalon műveltek!

2015. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ekkora világbarmát, mint te kedves utolsó. Sem te, sem a 8-as nem kapott a kérdésre pontot.


"Ti szerintetek nem érdekes ez? Egyszerűen felháborító, amit ezen a weboldalon műveltek!"


Az a felháborító, hogy ilyen értelmi képességekkel rendelkezel.

2015. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12: Neked mi bajod van? Nem pontozott le senki.


Törzs erősítésre lábemelés, palánk tartás, favágás, mérleg tartások a legjobbak. Favágás helyett megfoghatsz egy súlyzót és azzal favágó mozdulatot végzel, de lehet kábeles gépen is csinálni. Angolul keress rá: "wood chopper exercise"

2015. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14. vagyok, amit kihagytam és még jó lehet az a híd.
2015. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves 14. valaszolo, nagyon koszonom a tippeket! :) a helyesen vegzett haspresekkel elerheto valamennyire a laposabb has? Vagy az is csak az izmot tolja feljebb es általa meg nagyon lesz a hasam?
2015. aug. 29. 14:39
 17/20 A kérdező kommentje:
10. Valaszolo, ugyanaz a kerdes amit az eggyel elobbi kommentben irtam.
2015. aug. 29. 14:41
 18/20 anonim ***** válasza:
Laposabb az étrendtől lesz. Nyilván számít egy kicsit a hasprés, de ettől nem fogysz le.
2015. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat :)
2015. aug. 29. 15:21
 20/20 anonim ***** válasza:

13-as válaszoló!


Tudomásom szerint nem téged kérdeztelek, nem a te keresetlen buta szavaidra vagyok kíváncsi, melyek nem valók erre a fórumra. Lehet, hogy neked van inkább bajod az értelmi képességeddel, sőt még a műveltséged is kritikán alul van, mert akkor nem mondtál volna ilyen butaságokat. Ha annyira okosnak tartod magadat, akkor miért nem magyaráztad meg, hogyan működik itt ezen a fórumon a pontozás? Másképpen is meglehetne ezeket a dolgokat beszélni. Ugyan is nem olyan régóta kapcsolódtam be erre a weboldalra. Tehát így továbbra is a Tisztelt pontozok véleménye érdekelne, milyen módokon állapítják meg a jó válaszokra, vagyis kevésbé jó válaszokra, vagy amelyek nem értékelhető válaszokra a pontokat?

2015. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!