Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó fajta deszka vagy...

Ez jó fajta deszka vagy megteszi kezdésnek? Többi lent

Figyelt kérdés
itt egy link,ez a deszkát szeretném megrendelni.:) [link]

2015. aug. 28. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ilyet vegyél. Azt figyeltem meg, ha vékony a függő, akkor hamar eltörik. A lap minimum 7 rétegű 50% kanadai juhar. (attól lejjebb ne vegyél.) a maximális persze a 6-7 réteges 100% kanadai juhar, de az drágább. A lényeg az, hogy szerintem ne vedd meg. Ránézésből látom, hogy műanyag gatyi kereke van, és valami gyenge alumínium függő. A lapról ne is beszéljünk :D talán 100% kínai juhar 9 réteggel :D Ha kezdésnek deszkát akarsz venni, akkor vegyél egy oxelo-t vagy darkstart. (oxelot ajánlom, mert olcsóbb). Ezt kaphatsz bármelyik Decathlon üzletben. Ha külföldi vagy, akkor próbálj rendelni. Ha pedig belelendültél, akkor kiadhatsz több pénzt is rá. (maximum amit kiadnék egy profi deszkáért, az 21-22 ezer.)

A lényeg az, hogy amit kiírtál, semmiféleképpen ne vedd meg. Pénzkidobás.

2015. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó köszönöm.más fajtát fogunk venni de arról most nem tok küldeni linket.amúgy lány vagyok és nem tudom ogy ez ciki e lenne vagy sem vagy hogy a lányok többsége szereti e a deszkázást.fogalmam sincs:Dszerinted ez nem ciki hogy kicsit fiús sportot választok?
2015. szept. 6. 00:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Ez vegyes sport. Csak inkább a fiúk 80%-ka csinálja. Abból 20% lány. Szerintem nagyon is jól áll egy lánynak, ha deszkázik. :) Ismerek olyanokat budapesten akik lányok, de nagyon jól deszkáznak.
2015. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!