Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a testalkatom?

Milyen a testalkatom?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Magas, a karom viszonylag hosszú, nem mondanám csont vékonynak de egyáltalán nem vastag, szóval inkább normális. A csípőmet inkább szélesnek mondanám mint vékonynak, a derekam viszont már vékonyabb. A hasam lapos. A combomat erősebbnek mondanám, ahogy a vádlimat is. A lábfejem széles, és maga a lábam is nagy (39-40)

Sokan mondták hogy nekem menne pl: a kézilabda, kajakozás, kosár

Illetve tesin is jól megy a futás mert kitartó vagyok, illetve volt egy felmérés ahol a kezünkkel kellett valami kütyüt szorítanunk, és az felmérte hogy ki mennyire erős. Na ott pl én tudtam legjobban szorítani. Amúgy hajlékony is vagyok.

Szóval ennyit tudok elmondani magamról:D

Ha esetleg valamit kihagytam volna akkor írjátok le és azt az xy dolgot is elmondom, de asszem ennyi jutott egyenlőre eszembe:))

És kérlek ne olyat írjatok hogy "homokóra" meg "alma"

Hanem azt hogy ektomorf, mezomorf vagy endomorf.

Remélem jól írtam őket:D

Előre is köszi a válaszokat, és bocsi hogy ha volt helyesírási hiba:D



2015. aug. 29. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ki raksz 1 képet magadrol és kiderül .. ebből hogyan tudná bárki is megmondani ? lol
2015. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs jelenleg ilyen kép rólam. Nem tudod elképzelni? :D
2015. aug. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!