Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok jó fehérjeport ajánlani?

Tudnátok jó fehérjeport ajánlani?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, huszonéves. Elkezdtem sportolni (heti 2-3 1 órás aerobic óra), viszont baromi vékony alkatom van, hízni sem nagyon tudok. Eszek egyébként normálisan, de a kilók nem nagyon jönnek:) Nem szeretnék a sport miatt fogyni, viszont ha valamivel nem pótolom a fehérjét, szerintem az lesz a vége.

Félreértés ne essék, nem akarom magam fittness ladyre gyúrni, csak kicsit sportosabb, erősebb szeretnék lenni. A fehérjézést sem akarom túlzásba vinni, nem szívesen vágnám taccsra a vesém, de valami minimális pótlásra szerintem szükségem lenne talán.


Valami olyat keresek, ami nem egetverően drága és lehetőleg finom és van csokoládé ízben:D

Ami még fontos lenne, hogy vagy cukormentes legyen, vagy ne legyen benne sok szénhidrát, mert inzulinrezisztenciám van, amire diétát kell tartanom.


2015. aug. 31. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

nem fehérje porra van szükséged, hanem egy olyan étrendre ami mellett nem fogysz... a fehérje napi 20-40gramm fehérjepótéűst jelent, az pedig egy rendes étrend nagyon kis része... ezért étrend kiegészítő a neve...

A veséd meg nem ettől fog tönkremenni.

2015. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy érzem, képtelen vagyok annyi fehérjét táplálékkal magamba erőltetni, amennyit az edzés mellé fogyasztanom kellene. Ezért gondoltam, hogy napi egy adag por segítene:D
2015. aug. 31. 15:29
 3/4 aikiboxer ***** válasza:
Scitec 100% Whey Protein -- én ezt iszom.
2015. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. aug. 31. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!