Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Éljen Bernie hagyatéka?!

Éljen Bernie hagyatéka?!

Figyelt kérdés

Az idilli Forma 1 a világon.


Az idei rajtrácson felbuzdulva nézelődtem, hogy oh, vajon melyik autót is tudnám én egy egyszerű felhasználó, megvenni, vagy inkább az utcán látni.

Nos a szomorú valóság az, hogy maximum 3at.

Merci, Ferrari, Renault (bár utóbbi maximum mint morotszállító él)

Így igazából nem is értem, nem is érthetem, kinek kéne drukkolnom, hisz nem ismerek (autób.zi létemre)

Persze lehet kötekedni, hogy ott a lotus, de kéremszépen, az ott csak egy név. Nem a valós régi. De akkor legyen 4 (mintha annyi lotus szaladgálna).


Na de akkor lássuk, Kit érdekelne egy alábbi rajtrács

Audi\ Lamborghini (VW konszernen belül)

Mercedes

BMW

Lexus

Ferrari

Renault

Jaguar

Honda\Acura


Akiket hagynék, az a RedBull és a Williams, Sauber,

Ugyanúgy 12 csapat lenne. A technológiai korlátozást nyílván illene egy kicsit a forma 1hez méltóan alakítani.


Ki nézne szívesebben egy ilyen Konstruktőri világbajnokságot a jelenlegi sztár pilótákkal? Illetve ki milyen pilótát\autót tenne bele még? (vagy valami helyére)


2010. márc. 11. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Kihagytad a McLaren utcai autóját, egy pár 10 millába meg is lenne :D
2010. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!