Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tanuljam meg a hátra...

Hogy tanuljam meg a hátra szaltót trambulinon?

Figyelt kérdés

Már 1 éve próbálkozok, de bizonytalan vagyok ésbem merem.

Tudnátok tippeket adni vagy motiválni? :)



2015. szept. 2. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tanultam meg, hogy először felugrottam majd a hátamra érkezve tovább pattantam hátra lábra (remélem érted). Majd később megtanultam az oldalszaltót, ami már nagyon jól ment. Aztán jött egy ötlet, hogy mivel nem merem simán elugrani a hátraszaltót, így megpróbálom azt, hogy elindítok egy oldalrát és kicsavarom hátrába. Sikerült is, kijött lábra tökéletesen. Aztán csináltam még néhány ilyet, majd gondoltam magamban, hogy egye fene ugorjuk el normálisan. Elugrottam és kijött tökéletesen.


A hátraszaltó a legkönnyebb szaltó szerintem. Egyedül annyi, hogy elugrani para, de amikor már először megvan, akkor más nem lesz az. Az a lányeg, hogy ne ijedj meg, és mikor zsugorba vagy akkor ne nyisd ki csak akkor amikor már érkeznél le.

2015. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!