Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdfitnessesek, kinek milyen...

Rúdfitnessesek, kinek milyen volt az első órája?

Figyelt kérdés
Kezdő csoportba megyek, nem tudom, hány évesek lesznek ott, de kicsit aggódom, hogy ha felnőtt nők közé kerülök, hogyan fognak rám, mint 17 éves lányra reagálni. Meg lassan két éve nem sportoltam mást gyógytornán kívül, és nem vagyok valami edzett, hajlékony pláne nem, de ez gondolom változni fog. Egyébként nagyon vékony vagyok, nem szeretnék jobban lefogyni, ez ellen lehet tenni valamit? Nagyon tetszik ez a sport, a félénkségem ellenére is el fogom kezdeni, ami nekem alapból nagy lépés most (ismeretlen társaság, szituáció és valami, amihez még nem értek - ha nem érdekelne ennyire a rúdfitness, szerintem meg se próbálnám sajnos), de jól jönne pár tanács, esetleg történet, hogy kinek milyen volt az első rúdfitness órája. Előre is köszönöm! :)

2015. szept. 2. 21:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem a kérdésből, hogy milyen ruhát érdemes vinnem. Valami halvány elképzelésem van, azt viszont nem tudom, hogy zokni pl kell-e.
2015. szept. 2. 21:22
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Zokni az egyéni preferencia, de rövid ujjú felsőben menj és olyan nadrágban, ami szabadon hagyja a térded.

Nem fogsz jobban lefogyni :)

Nekem az első órám jó volt, nem tűnt nehéznek, de azért másnap éreztem igazán, mennyit dolgoztam. Majdnem egy hétig (!!!) izomlázam volt, pedig úgy mentem oda, hogy már előtte elkezdtem súlyzókkal edzeni.

Szerintem jó buli, mondjuk kb egy hónapig jártam csak.

2015. szept. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ruha az mindenképp rádsimuló feszes top és rövidnadrág, az is rádsimuljon.

az első órán mi már gyakorlatokat csináltunk, egyszerűeket, plusz nyújtottunk a végén.Én edzek mellette , súlyzós edzést csinálok, fogyni így nem fogyok, mert a vasat is meg tudnám enni és kell az energia is :)

Ha jó helyre mész és fogsz haladni a gyakorlatokkal fogod szeretni , a társaság számomra másodlagos volt, mert úgy is cserélődnek, lemaradnak, jönnek újak ... szóval a miatt ne félj, főleg ha kezdő mindenki, mindenki béna lesz az elején, ezen ne aggódj, ha szeretnéd csinálni csak azzal foglalkozz és kész !

Sok sikert és majd írd meg hogy tetszett !

Ja, minket a tanár megtanított gyönyörűen magassarkúba is járni !

2015. szept. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!