Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 250-es cross lánynak?

250-es cross lánynak?

Figyelt kérdés
motort szeretnék venni 16. éves vagyok 45-48 kg 164cm. mindenképp crossra gondoltam de egy 250.-es kezdésnek lehet nagy lenne? (kawasaki kx 250, 2ütemű)

2015. szept. 3. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hűűű, merész vagy. Az a helyzet, hogy a 164 cm magasságoddal nem hiszem, hogy leérne a lábad. És nagyon könnyű is vagy, tehát nem fog süllyedni sokat a motor. Ha nem húzod neki, akkor az sem megy.

De tudsz már motorozni? Mert azért kezdőként kicsit durva lenne az a lóerő. :)

2015. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te súlyoddal cross még egy 125ös is repítene... a 250es meg úgy viselkedne, mintha rajta se lennél, tötymörgésre meg felesleges... nomeg kezdjük ott, hogy egyáltalán elbírod e...
2015. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen tudok motorozni, egyik barátomnak a motorjával szoktam menni. Énis attól tartok hogy nem ér majd le nagyon a lábam, de azért köszönöm, szerintem akk még egy 125-ös is lehet sok lenne.:)
2015. szept. 3. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, inkább 125-ös. Nem lassúzásra van tervezve, tehát felesleges, ahogy a 2. mondja. De ha nem ér le a lábad eléggé, (csak éppen annyira, hogy megtartsd egyenes talajon) akkor a 125-ös is elég nehéz, könnyen eldőlhetsz vele.

Vigyázz azért azzal is. Jó motorozást! :) (1. voltam)

2015. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont a 125-ös ülésmagassága kb ugyanakkora, mint a 250-esé... Vannak kisebb kerekű 80-asok 25 lóerő körüli teljesítménnyel. Kezdésnek a legjobb lenne. Mindenképpen próbálj ki egy ilyet. KX80...
2015. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
80-at akartam de az a baj hogy az csak az ország másik felén van. de akkor lesegetek közelebb. Köszönöm.:)
2015. szept. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!