Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok Tippmix tanácsokat...

Tudnátok Tippmix tanácsokat adni, hogy mire figyeljek oda, mit vegyek figyelembe? . Ilyenekre értem.

Figyelt kérdés

#Tippmix tanácsokat tudtok adni"
2015. szept. 4. 20:14
 1/2 anonim válasza:

Viszonylag egyszerű a dolog. Ha valamelyik területen profibb vagy (jobban látod az esélyeket), mint a bukmékerek, és csak ott fogadsz, akkor nyereséges lehetsz hosszútávon. Egyébként valószínűleg veszteséges leszel hosszútávon, mivel az oddsokat ők állapítják meg, a saját érdeküknek megfelelően.

Ha elkezded, akkor lehetőleg kis pénzzel játsszál, ami nem hiányzik máshonnan.

2015. szept. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen kis tètben akarok játszani, meg csak munka mellett zsebb pénz ki pótolás gyanánt akarom én használni. Valami tipp esetleg?? Mert nekem azt mondták, hogy jég korongra, és csak döntetlent rakjak meg, és csak is egy csapatot. Addig rakjam meg amíg nem lesz döntetlen. Mert az úgy is 3-4 meccs után be jön.
2015. szept. 6. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!