Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 napos guggolás kihívást...

30 napos guggolás kihívást csinálta már meg valaki?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki már biztos...
2015. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
fszg gyúrjál rendesen szarj az ilyen fszg k re
2015. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr. S ***** válasza:
83%
ja 30napos diéta, 30napos edzés...most vagy csináld vagy ne
2015. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ihen

Csináltam, most is megint belekezdek.

Ne várj 30 nap alatt csodát, viszont erősiti az izmokat,az álloképességet. Szerintem azoknak akik nem sportolnak minden nap, nem járnak edzőterembe, de ugy döntenek valamit elkezdenek tökéletes. Otthon csinalhatod, ahogy telik az idő és egyre több guggolast tudsz megcsinalni nő az önbizalmad, és elöbb utobb máshoz is kedvet kapsz.:)

Ha jol csinálod( érdemes elöbb megtanulni helyesen gugolni, mert a rosz technika nem fog olyan sikereket hozni) 30 nap utan már észreveszed a változast.

Nem mondom hogy a neten keringő képek reálisak, de valami látszattja lesz már.:) ezt tapasztalatbol mondom.

Nekem a legjobb az egészben hogy a narancsbör sokat simult,(mostanra már el is tünt de egy éve nem mozogtam,ideje megint elindulni) és nőtt az állóképességem.

Első hétben csak a helyes technikát gyakoroltam tukorrel, aztan mikoer ment, na csak akkor kezdtem bele. Tök jo érzés volt hogy tényleg megtudtam csinalni x guggolast 30 nap mulva, pedig az elso heten már ki akartam purcanni:D én aztmondom hajrá,ha nem probáljuk ki sose tudjuk meg mi lesz :D a mozgás bármilyen formája jó, nem időpocsékolás:)

2018. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!