Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen az a sport amihez nem...

Milyen az a sport amihez nem kell sok hát munka de kicsi hajlékonyság elég hozzá, nagyon szép és versenyezni is lehet benne. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék tánc szerű (nem feltétlenül) sportot űzni de sajnos nem vagyok túl hajlékony

2015. szept. 9. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

nem igazán érthető,hogy minek korlátozod be magad ezzel.

a hajlékonyság a rugalmasság fejleszthető képességek méghozzá elég gyorsan.

aki nem hajlékony átlagos szinten sem,annak ellenére,hogy egészséges,az az egyértelmű jele a mozgásszegény tunya életnek.

2015. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat sportoltam és hajlékony is voltam... még mindíg sportolok de nem tudhatod mi történt ami miatt most nem folytathatom az intenzív hajlékonyságot igénylő sportokat......
2015. szept. 9. 20:44
 3/8 *Glissade* ***** válasza:
Amihez tényleg nem szükséges nagyon hajlékonynak lenned, nagyon szép és még versenyezni is lehet vele az a Hastánc.
2015. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, meg a sakk...
2015. szept. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnének még tanácsok......
2015. szept. 10. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami erről eszembe jutott az az ír sztepp: tök merev, a hátad meg se moccan, de azért látványos.
2015. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Show-tánc
2015. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a társastáncot ajánlom én sem vagyok hajlékony és nekem teljesen megfelel.(nem néptánc)
2016. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!