Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik szobakerékpárt vegyem meg?

Melyik szobakerékpárt vegyem meg?

Figyelt kérdés

Két félét néztem ki:

1,

[link]

2,

[link]


1, Manuális 8 fokozatú nehézségi állítás

2, Elektronikus 16 fokozatú nehézségi állítás


Mi a különbség a kettő között mivel jobb és rosszabb elektronikus váltás, megéri kiadni a 2, annyit vagy sem?


2015. szept. 29. 15:54
 1/5 kovpet ***** válasza:
Én teljesen biztos, hogy nem adnék ennyit egy szobabicajért. Értelmetlen. Tekerni kell és kész, max az ülés kényelme számít meg a hangja, esetleg a teherbírása, ha nehéz vagy. A többi humbug, parasztvakítás.
2015. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd miért humbug és parasztvakítás? Végül is ugyan az mintha kimennél tekerni...nemtudom mi ebben az átverés, ha valakinek nincs módja rá hogy kimenjen tekerni akkor otthon a szobába is meglehet oldani, magyarázd már el kérlek! :D
2015. szept. 30. 11:36
 3/5 kovpet ***** válasza:
OMG, nem a szobabicaj a parasztvakítás, hanem a plusz csicsák rajta. Nyilván nem rendes bicajjal hasonlítom össze, amikor te szobabicajt akarsz.
2015. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Foh, én értettem félre de nagyon! Elnézést :/

Mindenképpen itt rendelném de akkor inkább az első lenne a befutó mert az egy alap bicaj extrák nélkül szerintem.

2015. szept. 30. 13:12
 5/5 kovpet ***** válasza:

Azért a Decathlont is nézd meg szerintem.

Esetleg a használt szobabicajokat is. Érdemes, mert sokan megveszik újonnan, jó drágán, két hétig használják, aztán kerülgetik pár évig, majd féláron eladják :)

2015. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!