Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formázni szeretném a mellem,...

Formázni szeretném a mellem, hogy kerekebb legyen. Ez segítene?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és nem tetszik a mellem formája. Súlyzókkal végeznék gyakorlatokat, úgy, hogy mindkét kezembe 1-2 kilós súlyzók lennének. Ez segítene? És ha igen, akkor hogyan csináljam, milyen gyakorlatokat végezzek?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 14. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Őszintén a csajok edzésében nem nagyon vagyok otthon DE tárogatás esetleg áthúzások biztos segítenének, érdemes lenne elmenned egy edzőterembe ahol van rendes felszerelés gépes tárogatás biztos segítene. Ha érdekel női edzésterv írj küldök.
2010. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.én is gyakorlatokkal formásítottam illetve feszesítettem meg a melleimet amik 75,szóval kicsikék,de szépek,formásak.Én ugy csináltam,hogy elkezdtem aerobicozni és a melleimre is sok gyakorlatot csináltam,ez a sulyzós gyakorlat ez jo és napi 40et csinálj legalább és elötte melegíts be!ez fontos!valamint uszó gyakorlatokat is végezhetsz,mintha usznál ugy kell csinálni és elöször lassan aztán gyorsan csináld.:)
2010. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Utolsó: milyen gyakorlatokat csináltál Te? Le tudnád írni? Mert én sajnos nem értek hozzá, nem tudom, hogy miket csináljak.

2010. márc. 14. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:

A nők testük szépítésében hátrányban vannak a férfiakkal szemben, mert nem elegendő nekik a fizikai edzés. Erre a legjobb példa a mell. Hiszen maga a mell nem tartalmaz izomszövetet, de laza, rugalmas kötőszövetet és zsírszövetet annál inkább. Ezeket fizikai edzéssel nem fejleszthetjük, de más gyakorlatokkal igen. Ezek legjobbika a váltózuhany.

Állíts be olyan meleg vizet, amilyet a bőröd még fájdalom vagy kellemetlen érzés nélkül elvisel, de ezen belül a lehető legmelegebbet! Ezzel zuhanyrózsa segítségével körkörösen, a mellbimbót kihagyva locsold a melledet 30 másodpercen keresztül, majd azonnal, átmenet nélkül locsold ugyanígy, körkörösen, a mellbimbót kihagyva teljesen hideg vízzel 10 másod-percig. Utána rögtön válts vissza az előző, lehető legmelegebb vízhez, ezzel locsold újra harminc másodpercig, majd átmenet nélkül hideggel újra tíz másodpercig, és így tovább. Kezdd három ismétléssel, majd idővel, mondjuk hetente növeld eggyel az ismétlések számát, egészen tízig. Növelheted tovább is, de igazán nem érdemes, 10 és 15 ismétlés hatása között már nincs lényeges különbség.

A gyakorlat hatása megdöbbentő. Kihagyás nélkül naponta végezve már az első néhány alka-lom után egyértelműen látható az eredmény, egy-két hét után pedig már össze sem hasonlít-ható az eredetivel. A kötőszövetek rugalmassága és a mell bőrének feszessége olyan mérték-ben megnő, hogy gyakran az is nehezen hiszi el, aki a gyakorlatot végzi.

A mellizmok fejlesztésével is szépen meg tudod emelni a melled, de azzal csak korlátozott eredményeket érhetsz el, hiszen csak a mell alatti izmokat feszesíted, ez pedig független magától a melltől. Így én azt javaslom, hogy mellizomgyakorlatokat és váltózuhanyt egyaránt végezz, és akkor biztosított a melled szép formája.

Sok sikert kívánok hozzá!

2010. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat a sok indokolatlan elválasztásért, egy korábbi munkámból másoltam ki a szöveg nagyobb részét, és sajnos nem vettem észre ezt a hibát.
2010. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond:) Köszönöm szépen, igazán sokat segítettél, mától ki is próbálom!:)
2010. márc. 15. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, örömömre szolgál, hogy segíthettem!

Tényleg nagyon hatásos gyakorlat, pár hét alatt is szinte csodát tesz!

Még egyszer sok sikert kívánok! :)

2010. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!