Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elektromos, motoros vagy...

Elektromos, motoros vagy manuális futópadot vegyek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok lusta.Sokat futottam,de már a munkám miatt aligha.Nagyon változatos a mostani melóm és sokszor késő este érek haza.A legnagyobb gondom az,hogy nagyon felpörgetnek és méginkább kocognék levezetés képpen, de este sötét van és veszélyes is. Van egy hasgépem, de azzal függőlegesben vagyok és inkább változatosabb mozgásokat csinálnék. Szóval nem értem az elektromos futópad megnevezését...Gondolom árammal működik, de sehol sem írják a wattot, a fogyasztást és nem is láttam a képeken semmi kábelt, hogy bedugjam a konnektorba. A motorosba leírják a motor teljesítményét, de nem tom, h az is árammal működik-e. A manuális jó, mert arra legalább leírják, h lábbal hajthatod, nem áramos. Áram kell az elektromos vagy motoros futópadhoz vagy sem? Nagyon-nagyon köszi a válaszokat.

2015. okt. 1. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Negyedmillió forintól van valamirevaló futópad. Én ezért a pénzért jó cipőt, ruhát, és szabadidőt vennék, és a szabadban kocognék, még ha sötétben is.
2015. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, könnyen mondja az, akit még nem vágtak meg bicskával az arcát.. Különben 5000ft és 10 000ft is van használtan. Használtan is tudok vennni, mert bizti, h túl lusta volt a tulajdonosa ahhoz, h használta volna sokszor. 10 000 és 16 000ft még kitudok rá adni. Szóval az írjon lécci aki nem akar lebeszélni róla.
2015. okt. 2. 07:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Óva intelek a 100ezer forintos futópadtól is, nem, hogy a használtan 10 ezer forintostól.


Addig amíg nem állsz rajta a padon, addig az olcsó darab is szépen viszi a szalagot körbe körbe, de amikor elkezded használni, akkor gyorsan kiderül, hogy az olcsó darab gyakorlatilag zabálja az alkatrészeket, többet lesz nálad a szerelő, mint amennyit a padot fogod használni, és az is csak akkor ha mázlista vagy, és van hozzá alkatrész egyáltalán, mert a legolcsóbbakhoz semmi nincs.



Még a negyed millió is éppen csak elegendő egy használható padhoz, gondolj bele, egy csak 60 kilós ember mi megterhelésnek teszi ki a padot, ha 10km alatt több ezerszer a 60kg-ját odaveri az egészhez, az olcsó padok pedig csupa műanyagból állnak, ezek pár hónap alatt elfáradnak, és dobhatod ki az egészet.



A manuális pad meg hát... szóval ami testmozgást kell rajta végezni az még annyira sem hasonlít a futásra, mint az elektronyos pad, pedig azzal is vannak gondok ilyen téren :)



disclaimer: persze kérdezel, de ha választ kapsz, akkor nem hiszel senkinek, így azt tanácsolom, hogy vedd meg bátran a 10 ezer forintos használt padot, és a saját károdon tanuld meg, amit itt elmondtunk neked már ketten.

2015. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:

Van aki nem kérdez senkit, csak eldönti, hogy fut, és megoldja.


Aztán van olyan is, aki kérdez, válaszol, vitázik, kioktat, megmagyaráz,..... vagyis mindent csinál, csak nem fut. ;)

2015. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem lehetőségem van arra h ki is próbáljak néhány olcsó futópadot. ( munkatársam vagy az ottani piacon) Csak tényleg jó sok embert kérdezgetek mindenről és aztán döntök. Még nem volt időm kipróbálni a munkatársam padját.Azt nem mondta persze, h az alkatrészek tropák lehetnek sem azt h be kell szerezni ha tönkre megy. A piacon kipróbálom, de tényleg úgysem mondják meg ezt. Köszönöm hogy ezt leírtad én erre tényleg nem is gondolkoztam el. És az utóbbinak: én tényleg futok,de ha egyszer folyton sokat melózok vagy az elött ügyeket intézek akkor nincs időm és már bátorságom este kint futni.Ezért lenne jó otthon este meló után futnom.Közvetlenül nincs senki akinek lenne ezzel kapcsán tapasztalata, ezért kérdezek itt. De a folytonos alapozás mentes lebeszélésekkel elkerülődik a tény, h miért nem jó ilyesmit venni. Most már tudom, h alkatrészek után is nézelődnöm kell és max olyat vennem amihez van. És ezek után mérlegelem h tényleg nem fogok venni.
2015. okt. 2. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az olcsó padok gyorsan tropára mennek, nem biztos, hogy a tulaj maga is tudja. Megvette, futott rajta összesen 5x 2-3km-et, majd ahogy Te is írtad, berakja a sarokba, és többé elő sem veszi. Ennyit még a pet palackból gyártott alkatrész is kibír. Az pedig, hogy ettől nem ment tönkre nem jelenti azt, hogy ha egy iciri picirit is többet használod, akkor nem fogja gyorsan megadni magát. Az ilyen gyártók a nagy karácsonyi fogadkozókra apellálnak, "jövőre majd megváltozik az életem", megkapja a padot, 2x kipróbálja, onnantól "majd holnap edzek".


Sajnos amikor te tényleg elkezded használni, akkor rájössz, hogy miért került egy 10-esbe, és ezt a legjobb jóindulat miatt sem fogja tudni az eladó elmondani neked, mert ő még nem használta annyit, hogy kiderüljön.

2015. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hahh. akkor marad a hasgépezés. max a tesóm szobabicaja. Köszi,h szántatok rám időt.
2015. okt. 5. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!