Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt 5kg fogyás...

1 hónap alatt 5kg fogyás sportolás és kevesebb/választékosabb étkezéssel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 170 cm és 80kg voltam szeptember elején. Eléggé csúnya hasam és vastag combjaim voltak, elkezdtem 2-3 naponta futni járni, teljes kiőrlésű kenyeret enni fehér helyett, sokkal kevesebbet enni és rengeteg zöldséget, gyümölcsöt. Ma mértem, és 75kg vagyok, így 1 hónap alatt 5kg-tól szabadultam meg, még körülbelül 5kg lenne hátra. Ha jól tudom, innentől viszont már sokkal lassabb lesz a fogyás, mivel nem relatív nagy súlyból akarok veszíteni, hanem egy kicsit kevesebből, így akár 2 hónapig is eltarthat. Reggelizni nem szoktam (nincs étvágyam, nem tudok), és a vacsora is eléggé szegényes. Változtassak valamit?
2015. okt. 2. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Reggelizz, az fontos. Délután már ne egyél szénhidrátot, de úgy étkezz, hogy ne éld meg koplalásnak. A legfontosabb, hogy mozogj, ahogy eddig is tetted. Szerintem így, hogy életmódot váltottál, szépen lassan alakul minden, és ne a mérlegen görcsölj.
2015. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Osynho ***** válasza:
Az étrendet komolyabban kellene összeállítani, makro tápanyagok szerint. Azt nem írtad, mennyi fehérjét eszel. Na, ez kulcsfontosságú pedig! Elkezdtél futni, kevés fehérje mellett a fogyás elég könnyen izomból fog történni, mivel könnyebben jut energiához, mint zsírból. A gyümölccsel vigyázz, mert tele van cukorral (persze nem mindegy milyen gyümölcsről van szó). A zöldség mehet bőven, mellé sovány húsok, tojás fehérje, esetleg sovány túró, stb. A szénhidrátot érdemes alacsonyan tartani, napi minél többször enni, sok vizet inni.
2015. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!