Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani pénzért...

Tudnátok ajánlani pénzért folyó bunyós helyeket?

Figyelt kérdés
Sokat bunyóztam sportként, és nem tudom, hogy Budapesten is léteznek-e underground verekedések mondjuk pénzért, de ha tudtok mondani akkor légyszi írjátok le.
2015. okt. 9. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy az ilyen dolgokat a BRFK és ORFK gazdaságvédelmi osztálya vizsgálja.

A jutalom ha felderítik, több én nyaralás, valamelyik itthoni luxus szállodában(márianosztra, csillag).

De amúgy aki segítene ebben az bűnsegédletet követ el, és szintén pár évvel díjaznák azt is.

2015. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
több év nyaralás
2015. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az országban ilyen nincs. Vannak un. harcos klubbok, hirdetnek "gálákat" is, állítólag facebookon is rajta vannak. Amúgy Oroszország, Ukrajna, Lengyelország, ott van pénzes verekedés. De sztem hülyeség megveretni magad.
2015. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!