Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb meddig kell ugymond gyúrni...

Kb meddig kell ugymond gyúrni hogy középnagyságú bicepszem legyen?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Neked kb úgymond 10 évig!
2008. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mit értesz az "úgymond gyúrás" és a "középnagyságú bicepsz" alatt?

Ez nem olyan sport,hogy csak 1 fajta izomcsoportot mozgat meg...pontosabban edzhetsz csak bicepszre,csak aránytalan lesz a tested,és én szerintem a többi izomcsoport elhanyagolása mellett,nem nagyon fog fejlődni a bicepszed,ha csak arra edzel,így valóban kb 10 év lenne :D

Sztem te hasonlítani akarsz a sulidban a sok menő srácra,akinek ekkora meg akkora karjuk van stb...

Ez nem erről szól,magadért csináld és ne csak bicepszre!Rengeteg izomcsoport van,ami legalább olyan fontos és látványos mint a bicepsz.

Nem is tudom,hogy így hogyan lehet hozzá állni,elkezdni edzeni hogy csak bicepsz,de mind1

Nézz utána alaposabban szerintem,tudom ajánlani a body.builder.hu oldalt,rengeteg hasznos információt találhatsz rajta!

2008. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólókhoz még annyit fűznék hozzá, hogy az edzés a sikerben csak kb. 20-30%, ha nem táplálkozol úgy, ahogy kell, akkor esélyed sincs!

Ja és amúgy a felkar vastagságának kb 3/4-ét a tricepsz adja, szóval ha nagy kart akarsz, akkor a tricepszed se hanyagold el!

2008. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mi az a tricepsz?
2008. szept. 11. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
A tricepsz három részből álló izom a felkar hátsó részén. Ez az izomcsoport egyenesíti ki a karod, a bicepsz pedig behajlítja.
2008. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam gyúrni minden nap h: 50et kinyomok bal és jobbra 5 kilóval majd oldalra hajlítok vele,felfelé,aztán jön egy kis fekvőtámasz kb 30 és ugyanezeket szoktam ismételgetni vagy 3szor,aztán hetenként 10el növelem, az jó?
2009. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a középnagyság kb 38cm,és most szálkásan 30-as a karod,akkor kb 1év. De annyi mindentől függ...

Először is tájékozódj:

www.body.builder.hu


Nekem 13évesen 28-as volt,most 17vagyok és 44-es (kicsit tömeges,zsír nagyon minimális)

2009. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
azt a rohadt sztem te neki se állj gyúrni
2011. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bruce Niko válasza:
Ha így álsz hozzá akkor nagyon sokáig! És a növekedés sok dolgotól függ.mennyire erőlteted meg magad,pihenőket be-e tartod,milyen szériákat végzel mekkora súllyal,milyen gyakorlatokkal edzel,légzést be-e tartod,helyesen végzed-e a gyakorlatokat,táplálkozástól .... és a többieknek igazuk
2011. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bruce Niko válasza:

Bocsi elúbb nem külte be teljesen a válaszom,mer sz*r a net.


Ha így álsz hozzá akkor nagyon sokáig! És a növekedés sok dolgotól függ.mennyire erőlteted meg magad,pihenőket be-e tartod,milyen szériákat végzel mekkora súllyal,milyen gyakorlatokkal edzel,légzést be-e tartod,helyesen végzed-e a gyakorlatokat,táplálkozástól .... és a többieknek igazuk van abban,hogy ha gyúrni akarsz,akkor ne csak bicepszre,mer nem lesz arányos a tested,és lassabban is fogsz nőlni. Ha elkezdesz gyúrni,akkor mindenre.Mer minden izom szép,csak jól kikelll formázni.És amm a bicepsztől szerintem vannak sokkal szebb izmok is.Én se gyúrok régóta. 16 éves srác vagyok,fél éve 29-es karjaim voltak,most 36-os szálkásan.


Nézz utána alaposan mindennek. Szintén a Body.builder.hu oldalat ajánlom. De ami mégjobb,ha elmész egy olyannal konditerembe,aki ért hozzá,mindent elmagyaráz,megmutat ...

2011. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!