Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az, amit ha nem tudok...

Mi az, amit ha nem tudok megcsinálni, inkább ne is próbálkozzak a rúdtánccal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy oda nagy erő kell és még sosem próbáltam ilyesmit, de nem szeretnék ciki helyzetbe kerülni.

Mik azokat, amik ha nem mennek, inkább ne próbáljak? Pl kötélmászás, húzódzkodás ilyesmi?


2015. okt. 20. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Még a két lábon járást is tanulni kell, nem született tulajdonság.

A kérdezetteket, ha nem gyakorlod, soha nem fogod tudni megcsinálni.

Nem ciki, ha olyan segítőd van, aki esetleges első sikertelenségkor nem röhögi halára magát, hanem megtanítani akar.

2015. okt. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
El lehet kezdeni nulláról, simán. Persze egyszerűbb, ha már alapból erős vagy, ha erős vagy, akkor minden könnyebben megy, de szépen lassan hozzáerősödhetsz az egyes gyakorlatokhoz, csak tovább fog tartani.
2015. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsofikaaa88 válasza:
abszolút lehet nulláról :) hiszen az edések pont így építik fel óráról-órára a szükséges, kellő izomzatot :) hajrá!
2016. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pörölycápa ***** válasza:

Pl a kikelés az ágyból :D viccet félretéve, teljesen kezdő órára menj, és ott nem lesz probléma. Persze ha valaki eleve jó erőben van, akkor gyorsabban fog fejlődni, de egy csomó kezdő mozdulathoz nem kell még a saját testsúlyodat elbírni kézzel.

Én sosem tudtam kötelet mászni a suliban, de nehány hét alatt sikerült felmásznom a rúdra, húzódzkodni sajnos továbbra sem tudok, pedig már elég sokmindent meg tudok csináli a rúdon (főleg olyasmiket, amikenél lábból kell magamat tartani, mert a kezemmel ellentétben a lábam elég erős).

Eleinte mindenki bénázik, szóval nem lesz ciki. :D Aztán majd szép lassan megerősödsz :)

2016. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!