Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen jó második világháborús...

Milyen jó második világháborús airsoft fegyvereket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
El fogok kezdeni airsoftozni, és ragaszkodnék a háborús témához, tudom, hogy sokkal népszerűtlenebb. Azzal kapcsolatban, hogy milyen nemzetiség fegyvere, és hogy milyen típusú, nincs még biztos tervem, minden jöhet. Jó minőségű fegyver érdekelne, lehetőleg 100000 alatt.

2015. okt. 31. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link] (ennek nagyon furcsa a fogása)

[link]

[link]

2015. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Vannak tapasztalataid a fegyverekkel kapcsolatban? Van olyan amit ajánlanál?

2015. nov. 4. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Minőségileg megegyeznek. Ezek közül thompson volt a kezemben, eléggé furcsa a fogása. Kényelmetlen vele célozni, nekem legalábbis az volt. Nekem cyma ak47-esem volt, azzal nem volt semmi probléma.
2015. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként játékon láttam már M14-et is, azzal sem volt problémája a tulajdonosának. Se a tomival.
2015. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: hol lehet tárat kapni ezekhez a fegyverekhez, illetve indokolt-e?
2015. nov. 11. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

ha az oldalon kicsit körbenézel tárakat is találsz és igen megéri venni egy kettőt

2015. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

P08 S (LUGER) Szerintem az egyik legjobb pisztoly...persze nem 2. világháborús,de megteszi a hatását.


link: [link]

2016. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!