Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak rólam csúszik le a...

Csak rólam csúszik le a futónadrág?

Figyelt kérdés

2 db hosszú futónadrágom van és az első kilométerig amíg nem kezdek el minimálisan izzadni állandóan húzgálnom kell azt a *** nadrágot...

Valakinek valami tipp? Valamilyen márka kivételesen bevált? Vagy mind ilyen és szokjam meg?


25/N


2015. nov. 3. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez mackonadrag szokd meg. Vagy vegyel egyszeru melegitot. De ha akarod futhatunk egyutt es fogom a gatyad az elso kilometerig:)
2015. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fura, de sokszor a kevésbé márkás cuccok használhatóbbak. A nagy márkák sokszor csak a kinézetre mennek, amúgy használhatatlanok. Jellemzően a csípőnadrágok pl. Én mindig magas derekút veszek, más minden csúszik le, de elég nehéz kapni, mert nem divat. Érdemes bővebbet venni, ha nagyon szűk - ami szintén menő mostanság, az is nagyon csúszik lefelé. A derékrészre is gyakran nagyon latymatag gumit tesznek, fűzz bele megkötőt.
2015. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik futónadrágban van vagy madzag, vagy gumi, amit be lehet húzni. Legalábbis ha arról a testhezálló fajtáról beszélsz. Rólam is csúszik, ha nem kötöm meg, ezért mindig meghúzom valamennyire.
2015. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazság szerint ezelőtt évekig "mackónaciban" futottam és azzal nem is volt semmi probléma. Tavaly télen vettem az első nike futónadrágomat,majd még egyet. Gyönyörűek és kényelmesek de madzag egyikben sincs és bár az egyik magasabb derekú az sem marad a helyén. Legrosszabb esetben visszatérek a mackóhoz ezek meg maradnak bicózásra vagy tornára.

Köszi a válaszokat :)

2015. nov. 4. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is feszülős-tapadós futónadrágot hordok fiúként. :) De nekem nincs ilyen problémám, hogy le akarna csúszni, sőt meg se moccan rajtam. :) Pedig az enyémnek sincs megkötője, viszont az anyaga jó sztreccses, rugalmas, és én jó passzentos, szoros méretet választottam magamnak. :)
2016. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!