Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél éve vettem egy HSM-MT05...

Zsombói Márton kérdése:

Fél éve vettem egy HSM-MT05 futópadot. Polymobil, magyar termék, Mohácson gyártják. Már harmadszor romlik el: ékszíjcsere kétszer, most pedig a futófelület törhetett el, hullámos lett a szalag alatt. Van valakinek hasonló típusú gépe és problémája?

Figyelt kérdés
Veszekszem a gyártóval, mert nem akarják garanciában javítani. Kérdezem, van valakinek hasonló problémája? Meddig ér a garancia?

2015. nov. 7. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen. A futópadok valahol 250-300 ezernél kezdődnek (szívem szerint mondanám, hogy inkább 500), és ami alatta van az csoda, hogy pár hónapot működik.


Gyenge anyagok, sok műanyag, gyenge összeszerelés, garancia után nem létező alkatrész utánpótlás, azoknak való, akik újévi fogadalomként megveszik, utána pedig max 10km-et tesznek meg rajta.



(pont a múltkor egy kérdező nem akarta elhinni, hogy az 50-70-100 ezres padok ilyen vackok, erősködött, hogy ő akkor is vesz egyet, kíváncsi vagyok, hogy elhitte e a dolgot)

2015. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!