Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szegeden milyen sportegyesulet...

Szegeden milyen sportegyesuleteket, vagy sportolasi lehetosegeket tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés

El szeretnek kezdeni sportolni, amik erdekelnek: tenisz/tollas, vagy valamilyen tanc (lehetoleg nem neptanc).

Olyanokat keresek elsosorban amiket akar most is elkezdhetek nem csak felevkor vagy ev elejen lehet csatlakozni.



2015. nov. 11. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Táncnak én tudom a hip hopot (vagy moderntánc, ne mtudom mi :D ) ajánlani, a húgom is odajár (ritmus tánc és fitnessz stúdió).

Nagyon kedves tanárok és táncosok vannak ott, minden korosztálynak

2015. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, en teniszezni jarok a szote palyara, (gyerekklinika mellett van) es nem is annyira draga:) most epp fedett palyara megyunk a hideg ido miatt, de aprilisban ujra kezdodik a szezon, szoval ha meg mindig szeretned, es nem valasztottal mast akkor varunk sok szeretettel:)
2015. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fuu a tenisz/pingpong/tollas mostanában elkezdett érdekelni :) Suliba rákaptunk a tollasta és nagyon élvezem, teniszezni meg pingpongozni apával szoktam nyaranta úgyhogy lehet valami ilyesmit szivesen elkezdenék (bár inkább csak nyáron érettségi után, és akkor még a munka is belefér éjszakában)

Tollas is van ott ahova te jársz? (pingpong nagyon csak hobbiszintű és azt itthon is lehet bármikor, úgyhogy abban annyira nem gondolkozok)

2015. dec. 30. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
tollas sajnos nincs:( de vannak osztalytarsaim akik tollasozni jarnak, ha gondolod kerdezoskodom es irok uzit:)
2016. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, azt nagyon megköszönném! :D
2016. jan. 17. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!