Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjük el a kocogást...

Hogy kezdjük el a kocogást kisfiammal? Hogy kell előtte bemelegiteni? és hány km-t a kezdőknek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 16:16
 1/4 A kérdező kommentje:
10 éves
2015. nov. 12. 16:17
 2/4 aikiboxer ***** válasza:
Gondolom veszel neki rendes futócipőt és lementek kocogni... Az első nap kocogtok 15 percet... Ha jól megy, akkor hetente növeled... Én ennyi idősen már 8-10 km-eket futottam (gyűlöltem) sí- meg tenisz edzésen (ezeket is gyűlöltem) -- tényleg: miért nem iratod be inkább a fiadat valami rendes sportra, ahol rendesen edzhet?! Foci, judo...?
2015. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:

Szerintem is időre csináljátok, ne távra.

A 10 évesnek szinte mindegy, de te melegíts be rendesen. Minden ízületet mozgass meg és lassú kocogással (esetleg gyors sétával) kezdjetek., majd fokozatosan lehet növelni a tempót.


Persze ez függ attól, hogy most milyen edzettségűek vagytok.


Legyen futócipőtök, az nem árt. Nem csak abban lehet futni persze, de ha rendszeres lesz a futás, akkor érdemes.

2015. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te az apuka vagy, vagy az anyuka? Hogyan állsz a mozgás terén? És az elhízás terén? A kisfiú szeretné e csinálni, vagy parancsot kap, azt annyi? Ja és szabad téren futnátok, vagy a nagykőruton?
2015. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!