Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muhammad Alinak milyen sérülés...

Muhammad Alinak milyen sérülései lettek a harmadik Joe Frazier meccs után?

Figyelt kérdés

Idézet a wikipédiáról:

" Ali a mérkőzés során sok bántó megjegyzést tett Frazierre és családjára, amiért a mérkőzés után bocsánatot kért Frazier fiától, de Frazier ezt soha nem fogadta el. Frazier nyilatkozata szerint soha nem bocsát meg Alinak és boldog, hogy ő tette vele ezt, amilyen állapotba Ali került és maradandó sérülései lettek ... "



2015. nov. 24. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

parkinson kór, nem tett jót a sok ütögetés

Egyébként Joe Fraizer vagy 3X annyit kapott Alitól minden meccsen és mégis Ali lett a parkinzonos

2015. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan csak attól a meccstől? Tudom, hogy Parkinson kóros, azt olvastam, hogy a box során ért folyamatos ütésektől, de azt hittem, az évek alatt ért ütések.

Köszönöm. :D

2015. nov. 24. 16:37
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Frazier meg kb. fél szemére megvakult, úgyhogy őt sem kellett félteni.
2015. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem feltétlen attól az egy meccstől lett parkinzonos de az tény, hogy az lett
2015. nov. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!