Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen deszkát vegyek? Budapes...

Milyen deszkát vegyek? Budapesti cirkálásra

Figyelt kérdés
Sima gördeszkán életemben kb 2 szer gurultam ilyen 2 métereket a rossz útviszonyok miatt úgyhogy igen csak kezdőnek számítok. Városi mászkálásra kellene engem a trükkök nem izgatnak. 178 cm-s 40-es talpú lány vagyok. penny? cruiser? longboard? vagy mi... mennyire nehéz ezekkel a biztonságos gurulás megtanulása?

2015. dec. 6. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly én is úgy voltam vele mint te most, teljesen kezdőként budapesti cirkálásra kerestem valami jó cruiser-t. Vettem egy mindless daily 24/7-et és nagyon hamar megtanultam vele gurulni. Most már napi szinten járok vele suliba és ami gyalog 10 perc volt most 3 sincs deszkával. Egyébként a penny-k is teljesen jók viszont húzósabb az áruk és nekem a műanyag lapok nem tetszenek ( a fa az igazi stílus). Longboard-ot azért nem ajánlom, mert nagy, nehezebb és kevésbé fordulékony, ami városban hátrány, persze gurulni a rakparton jó vele, de ha embereket akarsz kerülgetni meg csak felkapni és felszállni vele a buszra úgy elég kényelmetlen. Szóval vágj bele elején gyakorolj kocsi mentes helyen és hidd el hamar megtanulsz vele menni utána meg baromi nagy élmény a gurulás és sok időt spórol meg neked! Remélem tudtam segíteni:)
2015. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én kb 3 éve szembesültem ezzel ,mára már van mind a 3 fajta deszkám és attól függ ha felszéállnál vele pl buszra ilyenekre, akkor nem ajánlom a longboardot., mert tényleg hatalmas, de a pennyt sem mert NAGYON instabil egy bizonyo sebességnél ejtőn pláne de a cruiser pont megfelelő lenne erre a feladatra. remélem segíthettem
2015. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!