Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy nagyon profi személyi...

Mirjam55 kérdése:

Egy nagyon profi személyi edzőt keresek.55 éves nő vagyok, nulla előélettel nem túl sok pénzzel. Izmokat szeretnék, segítséggel. Lehetséges?

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges. De annyira azért ne támaszkodj az edzőre nem fog izmokat varázsolni, csak segít olyan dolgokban amire te magad is rá tudsz jönni.
2015. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
A profik nem olcsók. Menj le egy jobb terembe ahol van edző és ott tàjékozódj. Itt szerintem most nincs edző.
2015. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon profi---> nagyon drága.

Nincs pénz akkor felesleges a személyi edző.

Őszintén megmondva ne keseredj el de olyan mint egy 20 éves nem lehetsz izomzatilag, de vannak lehetőségek viszont olyan forma már szerintem nem megvalósítható közel sem.

Ha pedig versenyezni akarsz az még szteroid is ami még több pénz.


Ettől függetlenül lehet hogy tudsz izmosodni viszont az nem 1-2 hónap lesz hanem több év.

2015. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Nem akarok olyan lenni,mint egy 20 éves,tudom,hogy lehetetlen.De olyan sem szeretnék lenni,mint egy vén banya. Pl. az "integető háj" (vagy mi) eltüntetése alap lenne. Ilyesmire gondoltam.Attól,hogy 55 vagyok, nem kell lepusztulnom.Azon kívül valószínű jobban tudnék felszaladgálni az emeletre ha sportolok :)
2015. dec. 9. 09:34
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Helyes. Sokat tudsz mèg fejlődni. Sok sikert.
2015. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:

Az alap dolgokhoz nem kell akkora profi edző.

Sőt. Csodálom is, hogy nem ajánlották eddig a Sárga kapszula c mű elolvasását. Kis srácoknak mindig azt szokták (szoktuk) ajánlani, pedig ők valószínűleg életükben nem olvastak könyvet :)

Ez egy összefoglaló írás, röviden benne vannak az alapok. Gugli köpi, töltsd le, olvasd el és magadtól is fog menni a dolog. Profi edző versenyzéshez kellene.

Persze az első alkalmakkor azért nem árt, ha nézi valaki, hogy mit és hogy csinálsz, mert a helyes kivitelezése a gyakorlatoknak fontos, hogy elkerüld a sérüléseket. De minden edzőteremben van edző, aki ezért van ott. 1-2 alkalommal kell csak a segítsége, nem lesz anyagi csőd. Van, ahol benne is van a havi jegy árában a segítsége.

2015. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!