Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy ösztönzitek magatokat,...

Hogy ösztönzitek magatokat, hogy mozogjatok, edzetek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom magam rávenni.
2010. márc. 22. 19:18
 1/7 anonim válasza:
ehez nem akarat erő kell, hanem élvezni kell az edzést, de ha egy ideig edzel, akkot talán meg szokod, és akkor nem gondolsz arra, hogy ne edzél!!
2010. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kitartás
2010. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem leírták, élvezni kell amit csinálsz,nem edzésnek kell felfogni. Válassz olyan sportot, amit szívesaen csinálsz
2010. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A titka, hogy olyan mozgásformát válassz, amit élvezel is. Én pl. kínkeservvel vettem rá magam mindig (vagy épp sumákoltam el) az aerobikozásra, aztán felfedeztem a lovaglást, és alig várom a napokat, amikor lovagolni mehetek. Nem csak edzőterem létezik, próbálj ki mást is: labdajátékokat, futást, úszást, túrázást, csak találsz valamit, amit nem nyögvenyelősen csinálsz!
2010. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én azzal veszem rá magam hogy ha nem edzek akkor olyan 40 évesen úgy nézek ki mint Quazimodo

és sok olyan van aki nem edz, ezeknél is jobb vagyok

2010. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%

hát tudod én a katonaságba járok kondiba:D

18éves fiúk vagyok 63 kiló,187cm képzelheted:D

de leszarom mert ráérek ezt csinálni, és imádom a plázacicákat:D

2010. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csajok miatt űzök 3 féle sportot is ;)
2010. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!