Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, fegyencedzést...

Testépítők, fegyencedzést gyakorlók, hova lehet eljutni pár év alatt?

Figyelt kérdés

Aki nem szégyenlős rakna ki magáról ki képet és azt is leírná, hogy mennyi ideje csinálja, milyen rendzserességgel illetve hogy szedett -e valami szert mellé ?


Kíváncsi vagyok, hogy pár év alatt hova lehet eljutni.



2015. dec. 18. 11:47
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Az a gond, hogy nagyon genetikafüggő ez. Van aki 1-2 év alatt is szuper formàt hoz, van aki meg az èletben nem lesz jó fizikumú. Hány ilyen embert ismerek akik 15-20 ève nyomják, de nem néznek ki sehogy. Ahhoz képest én is szar vagyok, hogy tolom 30 éve. :)
2015. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy akármilyen tesépítéssel foglalkozó lapot, aztán nézegessed őket. Fölösleges növelned egy noname oldalon tevékenykedő testépítők egóját. Szetintem egy testépítőnek a teste a legjobb referenciamunkája, nincs szüksége internetes elismerésre.

Egyébként cortez leírta, genetikán múlik a nagyrésze. De szerintem egy bizonyos méret fölött már nem szép hanem undorító:


[link]

2015. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Az egy photoshop. Olyan nincs. A mostaniak közül Big Ramy a legtömegesebb, attól meg mindenki messze van. Főleg hogy naturálban sosem leszel nagy.
2015. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ő is a többszöröse annál, mint ami még jól néz ki, tudom hogy nem szért csinálja, de akkor is. Beleszúrnék egy tűt, hátha kipukkad:)
2015. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én a tetoválásaim miatt nem rakok ki magamról képet, de lassan 3 éve edzek saját testsúlyal. Vitathatatlan, hogy a súlyzós edzéssel jóval nagyobb izomtömeget pakolhattam volna magamra, de így is jóval átlagon felüli az izomzatom. Én mellette fogyasztottam tejsavó proteint ,meg multivitamint, állandó jelleggel. De elsősorban nem a hatalmas izmok voltak a céljaim, hanem a mozgékonyság és az erő. plusssz az , a néhány menő dolog, mint a híd meg a kézenállva fekvő egylábas gugolás, egykezes fekvő :D
2015. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Az igazság a saját testsúlyos edzésekben van!!és ezt most nem csak könyvekből olvastam.Bizony minden ilyen könyv a polcomon van a fegyencedzéstől a meztelen harcoson át egész a csak az izom könyvekig amik sajt test súllyal foglalkozik mindent elolvastam.Annak idején fiatal koromban edzőgépekkel edzettem...a hatás???sorozatos sérülések ízületi problémák ,kopások nem egy helyen.Mióta abbahagytam ezt a baromságot és elkezdtem a saját testsúlyos edzéseket hihetetlenül erős lettem a különféle fájdalmak meg szűntek.Nekem kb 7-8 hónap kellett h a fegyencedzés 6 mesterfokozata közül 4et elérjek,És azóta már még több gyakorlatot elvégzek úgy mint az őrszemhúzódzkodás vagy fejen állósból kézenállásba stb stb...és még nincs vége érzem h van még mit kiaknáznom e téren.Hihetetlen módon amiket ezekben a könyvekben írtak bizony teljesen az ellenkezője a fitneszvilágnak amiben a mai fiatalok hiszek.És azt hiszik a saját testsúlyos gyakorlatokkal nem lehet erőt fejleszteni.Hát bizony el kell h keserítsem sok ilyen ember véleményét mert bizony jobban működik mint bármilyen edzőgép amit a termekben láttok!!!és ez a saját tapasztalatom.Ezt kötelezővé tenném minden iskolában a fiatalok körében!!
2015. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!