Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy testépítő vagy egy küzdősp...

Egy testépítő vagy egy küzdősportoló nyerne a ringben?

Figyelt kérdés

Természetesen azonos súlycsoportú a testépítő és a küzdősportoló.

Oké, hogy a küzdősportoló rutinosabb, de a testépítőn mégis csak több izom van, elég ha egy ütése betalál és már kis is feküdt az ellenfél.



2015. dec. 18. 19:16
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
76%
Semmi esélye nem lenne a testépítőnek még egy kisebb súlyú rutinos küzdősportolóval szemben sem. Mondom mindezt öreg testépítőként. Mindenki abban jó, amit csinál. Ennyi.
2015. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:D a napok múlásával egyenesen arányosan nő a hülye kérdések száma :D
2015. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Miért lenne hülye kérdés ? szerintem te vagy a hülye, láttál már életedben igazi testépítőt, nem olyan 1 hónapja koxolok fajtát, hanem igazi rendeset ? mert szerintem nem. Gondolj már bele, egyet üt és annyi.


Kérem csak olyanok válaszoljanak akik értenek is a küzdősportokhoz vagy a testépítéshez legalább, mert ilyen hozzá nem értőkre nem vagyok kíváncsi.

2015. dec. 18. 19:23
 4/13 anonim ***** válasza:

:D lassan 18 éve foglalkozom ju jitsuval (1.dan), 8 éve ökölvívással, és 12 éve sparringolok heti 2x a kempo jitsus K1 versenyzőkkel. Szerintem nem vagyok irreleváns a témában.


tessék:


https://www.youtube.com/watch?v=QfNHFv2slMY


https://www.youtube.com/watch?v=kL3VzjcptBI

(pedig itt komoly súly különbség is van)

2015. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező! Tudod, hogy a küzdősportolók, valamint bárkik, akik harci stílust csinálnak harcosok? Tudod, hogy ők tudnak ütni, tudnak védekezni és bírják az ütéseket? Szóval ne is haragudj, de Honvédünknek teljesen igaza van, esélye nincs a testépítőnek.
2015. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te kajak azt hiszed, hogy attól, hogy valaki izmos, képes akkorát ütni, a másik (aki ráadásul sokat van kitéve ütéseknek) rögtön kifeküdne? Hány éves vagy, 12, hogy ennyire nem vagy képben a világgal?
2015. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én csak a kérdés indokát nem értem :D minek kérdez, ha aztán nem képes rá elfogadni az egyértelmű választ ?
2015. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tessék

[link]

2015. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind a ketto azonos sulycsoportu, akkor nincs tobb izom a testepiton...


Amugy meg nyilvan a testepitonek nulla eselye van. Ugyanugy ahogy egy jegtancosnak vagy kosarlabdazonak sem lenne.

2015. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint küzdősportoló - akit érdekel a testépítés is - nem értem, hogy miért mindig a bodysokat állítják egybe a küzdősportolókkal és nem focistákat, vagy golfozókat...
2015. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!