Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 11 évesen heti két edzéssel,...

11 évesen heti két edzéssel, egy jó edzővel és rendszeres napi otthoni nyújtással milyen szintre juthatok el a szertornában kb.5-6 év alatt?

Figyelt kérdés

#szertorna #heti2edzés
2015. dec. 22. 17:59
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem heti két edzéssel még nem mész sokra, ha versenyezni akarsz. Heti 4-5 edzést simán tolnak a tornászok, de majd meglátod. Meg kérdezd meg az edzőt is, tuti jobban ért hozzá, mint itt a válaszolók. :)
2015. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
100%
Cortez jól megmondta. A heti 3 edzés a minimum.
2015. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hello. Én 12 éves vagyok. 8-as szintű szertornász. Még számomra össze jöhet az olimpia is, viszont ahhoz neked is többet kell edzened! Nekem heti 11 edzésem van, suli mellett... Fontos hogy egészségesen étkezz, edzz keményen, akkor bármi előfordulhat. Ajánlom a Békéscsabai torna klubbot. :)
2016. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!