Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futásban szeretnék fejlődni,...

Futásban szeretnék fejlődni, és az állóképességem szeretném fejleszteni. Bicajozni szoktam heti 1-2 alkalommal. Ugrálókötelezés segít ebben, meg a tüdő erősítésére is szolgál? És Ebben melyik a váltott lábú, a futásos, vagy a sima a hatékonyabb?

Figyelt kérdés

16/F. Futni nem nagyon mert környéken akad egy-két kutya.

Nemsokára lesz felmérés és jól szeretnék szerepelni.


2010. márc. 24. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
van egy nagyon rossz hírem neked! ha futásban szeretnél fejlődni igenis ki kell menned futni.Az állóképesség növeléshez meg aztán még többet kell futni!a bicaj erősíti a lábad de futáshoz teljesen más keringés társul.Az ugráló kötél meg nem erősíti azt az izomzatod ami az elrugaszkodáshoz szükséges,mivel egy helyben csinálod.Egy szó mint száz...FUTNOD KELL! :)
2010. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy jó tanács! keress egy sportpályát és ott futkoss körbe! lehet nem annyira izgi de ha zenét hallgatsz közben kibírható! :) jah és kérd ki valaki hozzáértő segítségét hogy mennyit kell neked ahhoz futni hogy a felmérésen sikeres legyél! ha akarod én is tudok pár ötletet adni :) már 12 éve élsportban vagyok és futással kapcsolatban ;)
2010. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!