Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az UTE és a Fradi drukkerek...

Az UTE és a Fradi drukkerek miért utálják egymást ennyire?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 18:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
25%

hajrá UTE!

amugy nemtom:)

2010. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
26%

fúj UTE és fúj FRADI

egyáltalán az egész foci fúj. főleg a magyar.

egy rakat sz@r :D

2010. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: ha ilyen egy kretén vagy, minek írsz ide? Lóf.asz köze nem volt a kérdéshez.
2010. márc. 24. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy nem ide tartozott, de teljesen igaza van!
2010. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor te felraktad az I-re a pontot. Ennek mi a tököm köze volt szerinted a kérdéshez ???
2010. márc. 26. 15:06
 6/11 anonim válasza:

Tudtommal még a szoci időkre nyúlik vissza, az UTE az akkori kormány megrendelésére alakult, az FTC pedig ellenzéki csapat volt.

Nem vagyok biztos.

2010. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Tisztelt Kérdező!

Nos, elmondtam, hogy mit gondolok mint a Fradi, mintpedig az UTE futball csapatáról. Sajnálom, hogy összetörtem a kicsi szívedet, de egy nagy rakat szar a magyar foci. Ha evvel nem értesz egyet, akkor nem kell válaszolnod, értem én a lepontozást is. Amúgy egy UTE-Fradi meccsel- egy olyan országban, ahol normális a foci(pl.: Anglia, Spanyolország... )- vallatni lehetne, mert olyan SZAR!!! Már ne is haragudj, de láttál valaha olyan Barcelona meccset, ahol ENNYIRE összeverekedtek volna a szurkolók, mint egy "barátságos" Fradi meccsen??? Szerintem nem. Akkor, most őszintén, miről beszélünk? :D Szerintem ne írj vissza, mert ebből a vitából Te nem fogsz jól kijönni. Amúgy nyugodtan lepontozhatsz, lesz@rom...

2010. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nincs igazad. Csak nem ez volt a kérdés. A véleményedet meg pont lesz arom. Azt kérdeztem, miért utálják egymást, nem pedig azt, hogy te mit gondolsz a magyar fociról. Ha meg ennyire beszélni akarsz róla, csicseregjél anyádnak, talán őt érdekli is...
2010. márc. 30. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Rendben van, csak elmondtam a véleményem. Sajnálom, ha megbántottalak. Amúgy 03-29 15:38 tökéletesen elmondta, a választ.
2010. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az UTE 1885-ben alakult, ami jóval a szocik előtti időkben volt.
2010. márc. 31. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!