Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni, hogy a...

Mit tudok csinálni, hogy a csapattársaim ne az én kulacsomból igyanak?

Figyelt kérdés
Ők sose hoznak, és már vagy nyolcan iszunk egy edzés alatt az enyémből. (természetesen nem szólnak én akkor nem is tudok róla) Amikor bezzeg nekem kell már egy csepp se marad benne. :( Mit tudok csinálni? Már szóltam nekik de leszarják...
2010. márc. 25. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne vigyél te se kulacsot... két edzést te is kibírsz.
2010. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Mondd azt nekik, hogy herpeszes vagy, tuti a siker! :D
2010. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Töltsd fel pálinkával. XD Meglepődnek majd. :)
2010. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 óra kemény edzésről van szó, nem valami tízperces ugribugriról.

a pálinkás ötlet nem jó, mert azzal csak megint magamat szivatom meg (benne marad a kulacsban a szaga)

2010. márc. 25. 11:26
 5/12 anonim válasza:
100%

vigyél két kulacsot. az egyiket rejtsd el, és tölts bele azt, amit meg akarsz inni, a másikat hagyd meg nekik.

vagy eleve azt a kulacsot rejtsd el, amit mindig megtalálnak.

egyébként mit szoktál beletenni? sima vizet? vagy teát? vagy üdítőt? mert az is megoldás lehet, ha vmi olyant teszel bele, amit nem innának meg.

egyébként még az is eszembe jutott, h vihetsz magaddal egy eleve üres üveget is, aztán majd meglepődnek rajta, h nincs benne semmi...

2010. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11.31 jól mondja =)
2010. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vágd szájba őket!
2010. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívj oda mindenkit, mond, hogy nézzék amit csinálsz! Fogd meg a kulacsodat, és a szájával lefelé (persze csukott állapotban) tedd a gatyádba, és jól dörzsöld meg vele a segged, vagy a farkad... szerintem nem fog belőle inni senki utána :) De kevésbé drasztikus megoldás, hogy mondjuk a hónod alá teszed a kulacs száját...
2010. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg, a legjobb, hogy viszel két kulacsot, az egyiket eldugod, a másikat meg jól a segglukadhoz dörzsölöd edzés előtt, és utána röhögsz mikor isznak! :D
2010. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

sztem kibírod víz nélkül. megedz.

harcművészettel foglalkozom, nyáron 40 fokos tűző napos kemény kűzdős edzésen egyszer sem ihatunk, még a 10 éves gyerekek sem, sosem lett semmi bajuk nekik sem.

csak férfiak lettek.

2010. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!