Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mien mellékhatásai vannak a...

Mien mellékhatásai vannak a Danabol 2002-nek?

Figyelt kérdés
Ajánlották nekem ezt a terméket,de még nem hallottam róla.Nem folyamatosan szedném,1 hónapig szedem utána tartanák 1-2 hónap szünetet..habár függ hogy mien mellékhatásai vannak.
2010. márc. 25. 11:43
1 2
 1/12 Krisz85 ***** válasza:
100%
Anabolikus szteroidokat akarsz szedni, gratulálok. Egyébként felborult ösztrogén-androgén egyensúly, a tesztoszteronteremlésed leállása ha túladagolod, jelentős vizesedés, puffadás, pláne ha nem kajálsz úgy ahogy kéne, és ginekomasztia veszélye.
2010. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom szedni,vagyis gondotlam rá.De nem akarok olyan "cuccot" beszedni amiről nemtudok semmit.Olyan elven voltam hogy megkérdem a mellékhatásait,és ha gáz akkor nemszedem.Amiket leirtál elég gáz,így kizárt hogy szedjem.


Akkor maradok a BioTech-es cuccoknál.

Köszi a válaszod.


17/F

2010. márc. 25. 12:43
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen a kolléga leírta az előbb egész jól... Ami a legfőbb különbség, hogy ez szteroid, nem pedig táplálékkiegészítő! A szteroid az hormonkészítmény, a tápkieg. meg sima étel...

Arról nem is beszélve, hogy ezek mind-mind feketepiaci cuccok. Gyógyszertárban csak nagyon kis mennyiséget, receptre adnak ki, és nagyon komoly problémákra írják fel a dokik. Szóval ezeknek az eredete is elég homályos, tapasztalatból mondhatom, hogy 10 feketepiaci szteroidból 9 hamisítvány. Jó esetben van benne egy kis hatóanyag, vagy egyáltalán nincs, rossz esetben valami nagyon ótvar cucc van benne, és rengeteg problémát okoz.

Edzeni kell keményen, és tökéletesen táplálkozni. Én 20 éve csinálom, hellyel közzel a szakmám része is, és a versenyszerű testépítőket kivéve a nyomomba sem érhetnek a hobbi szteroidosok... pedig nagyon sokan vannak.


Ne nyúlj ilyen sz@rokhoz.


Személyi edző

2010. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

ilyenek hülyegyerek


[link]


[link]



csináldd csak,legalább tanulsz belőle

2010. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

szerintem hamisítvány, ilyenről hogy Danabol 2002 még nem hallottam


utolsónak:

Menj inkább vissza oszt nézzed a Móunika showt, az való neked, ha már ugyis a tévéből szeded a hülye információidat!

2010. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16.44 a bagósoknak is linkelsz tüdőrákosokat? Akik isznak azoknak májzsugort? És akik a mekibe járnak esetleg egy kis vastagbélrák? :) Ne linkeljél hülyeségeket, idióták meg szerencsétlenek mindenhol vannak, nem kell hozzá szteroidot szedni. A második kép egy elég csúnya allergiás reakció, 10.000-ből egy ilyen van... vagy annyi se. Az első meg ha egyáltalán köze van a szteroidokhoz és nem photoshop, akkor egy csúnya fekély amit a koszos tű okozhat.
2010. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a felvilágosítást.Az biztos hogy nem szedek ilyeneket.Maradok a tápkiegészítőnél.


(Amúgy nem össze-vissza edzek mikor időm engedi..Rendszeresen járok,már 2 éve,egy ideig tisztán edzettem,3 hónapja tömegnövelőt szedek.Lassan itt a nyár és egy kis pluszra gondoltam,de megleszek a kis plusz nélkül is :D )

2010. márc. 26. 01:09
 8/12 anonim ***** válasza:
csak tápkieget szedj! whey tejsavó protein pl.
2010. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kemény Patrik válasza:

hát igen...a danabol egy igen fura fajta (steroid)ami szinte mindent károsít! pl: máj,agy,szív,+ha sokáig szeded nem áll fel a szerszámod,a heréid le állnak,és nem fogsz tudni családot alapítani! de ezek mellett van még : here zsugorodás,haj hullás,pattanásosodás,meg változik a bőröd,tele leszel vörös randa foltokkal, nőies lesz a melled,ami nagyon gáz! de a steroid az segít a fehérjék beépülésében a testedbe,+ meg gyorsítja az izmok regenerálódását,ez mellett sokkal nagyobb koncentrációt és erőt bírsz ki fejteni az edzés folyamán,és azon kívül is! meg növeli a tesztoszterin szinted,de ha tényleg danabolt akarsz szedni,akkor tudok neked egy jó oldalt ajánlani,ahol 100%-ban biztos,h originál anyagot kapsz,nem pedig hamisítványt! íme: [link]

a danabol 8 héttől tovább nem szabad szedni! ezen az időn belül nem fognak mellékhatások,károsodások keletkezni! és mindezeken felül piramisokban szedd,pl:első hét napi2,második hét napi3,3ht napi 4,4ht napi 3,5ht napi 2,és ennek a kúrának vége is van! jah..és ne felejtsd el az ellen orvosságot,ami a hormon termelést vissza állítja az eredeti állapotba!

2012. jún. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kemény Patrik válasza:

ÉS EZT KI FELEJTETTEM! EZT OKVETLEN EL KELL OLVASNOD! MELLÉGKATÁSOK ÉS STB...

[link]

2012. jún. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!