Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy tudjak...

Mit csináljak hogy tudjak spárgázni? Milyen féle nyújtógyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 17:48
 1/6 Timea270 válasza:
szia en is sokat gyakoroltam es mar majdnem... hidd el nem megy ojan hamar ha gyors vagy minimum 2 honap maximum 7. Na de terjunk a lenyegre,ha kezdo vagy meg: [link] hogyan-csinald/ (nem bisztos hogy sikerult a link ha nem akkor majd leadom megegyszer) de nekem ez az alap . remelem segithettem :)
2016. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod..sajna nem találja a linket:/...le tudnád írni hogy kb miket csináljak?...fél éve táncolok és már csak kb 40 cm kell a franciaspárgához...az angolhoz több kell
2016. jan. 6. 19:27
 3/6 Timea270 válasza:
hat.. te bisztosan gyakoroltad szoval ha megvannak a gyakorlatok fojtasd ha pedig nem akkor pl.1 fekudj le egyenesen es egy szalaggal emeld a magasba az egyik labad marmint nyujtsd ki az egyiket es a szallagot tedd a talpadra ugy nyomd mig nem feszul valami 2 ujj ugy hogy a talpaid egymasra erintkezzenek marmint te leulsz a foldre egyenesen es a talpaid erintkezzenek es ekkor nyomogasd le oket adigg amig faj ott ajj meg 3 ujj kinyutott labbal es a homlokod erje el a terded amig faj de vigyazz ez kicsit kockazatos mert a baratnommel mar megtortent hogy becsipodott egy valami es nagyon fajt. hat ennyi lenne remelem segithettem ezzel is.
2016. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Timea270 válasza:
4. Üljünk le a földre terpeszben és hajoljunk előre. Próbáljuk megérinteni homlokunkkal előbb a bal, majd a jobb lábunkat. Üljünk le a földre, egyik lábunkat nyújtsunk előre, másik lábunkat pedig oldalra és hátra, azaz ha például a jobb lábunk van elöl, akkor bal combunk 90 fokos szöget zárjon be vele és oldalra mutasson, majd bal lábszárunkat zárjuk bal combunk mögé. Hajoljunk eőre nyújtott lábunkra, tartsuk a pozíciót, majd dőljünk vissza, azaz törzsünk előre nyújtott lábunkkal mintegy 90 fokos szöget zárjon be. Ismételjük az előrehajlást néhányszor.Váltsunk pozíciót úgy, hogy elöl levő lábszárunkat húzzuk vissza, míg combunk a helyén marad. Sarkunk törzsünk előzz testünkhöz záródjon. Másik lábunkat pedig nyújtsuk ki hátra. Törzsünket és vállainkat döntsük hátrafelé majd vissza. Ismételjük a hátrahajlst is párszor.7. Ezután jöhet a spárga pozíciója: elöl lévő lábunkat nyújtsuk ki előre, hátul lévő lábunk pedig maradjon hátranyújtva. Tenyerünket vagy ujjvégeinket tegyük csípőnk mellé a földre és kicsit rá támaszkodva emelkedjünk fel a földről, törzsünk pont középen legyen két lábunkhoz viszonyítva, azaz se balra, se jobbra ne dőljünk. Tartsuk a pozíciót majd ereszkedjünk vissza a földre oldalra. (Fordított módon, mint ahogy felemelkedtünk.) ezeket lemasoltam onnan remelem ez is segit :)
2016. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi...gátűléstést is csináltam meg a nyújtásis jól megy...csak a spárga...
2016. jan. 6. 20:21
 6/6 Timea270 válasza:
hat igen ezeket gyakorolni kell es kb 2 honap es megy :)
2016. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!