Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Belvárosban van valami jó...

Belvárosban van valami jó fitness terem? Nem nagyon értek a súlyzós edzéshez, így olyan kéne, ahol készségesen segítenek nekem a teremedzők és jók a csoportos órák, mert azok is érdekelnek!

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2016. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Amennyiben Budapestre gondolsz:

A Deák térnél a király utcában nyílt egy jó terem nem olyan rég,a Smartfit gym.

Azt nem tudom súlyzós edzésük milyen van, de van náluk Milon köredző rendszer, amin előre beállítanak mindent egy kártyára és utána csak csinálnod kell, az edzők írnak mindig edzéstervet a gépekre és kiértékelést is csinálnak.

Szerintem nagyon király, még Szolnokon jártam ilyen edzésekre, egy hónapja költöztem fel Budapestre, azóta idejárok. Az én bérletemben pl. a csoportos óra látogatás is benne van.

Első alkalommal volt próbaedzés is ingyen, nagyon jó fej edzőt kaptam, de igazából akikkel eddig találkoztam teremedzőkkel, mindegyik segítőkész volt. :)

Szerintem egy próbát mindenképp megér:

www.smartfit.hu/

2016. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fúú köszi, voltam és tényleg király! Csak furák még ezek az új gépek :D
2016. jan. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!