Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez kick-box? Ha nem, akkor mi?

Ez kick-box? Ha nem, akkor mi?

Figyelt kérdés
Ütések, rúgások, ez alap. Van térdelés, támadható a térd. Kiütés érvényes. A felszerelés az ágyékvédő, a fogvédő, bandázs a kézen, lábvédő/bokavédő (nem tudom, hogy hívják szépen, arról beszélek, ami a bokájukon van és a talpukon, a sarkat és a lábujjakat viszont szabadon hagyja). Más védőfelszerelés nincs.

2016. jan. 10. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Thai box.
2016. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet Thai Box, ha van benne könyök is. De, ha az nincs, akkor biztos nem az.
2016. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Támadható a térd? Akkor ez nem sport.
2016. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viszont harcművészeteken meg nincs védőfelszerelés. Ez egy új stílus, hol lelted fel? :D
2016. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Videót néztem, szóval lehet csak rosszul láttam :D

Nem tudom, hogy mi más van benne.

Hallottam olyanról is, hogy thaikickbox, biztos nem így kell írni, de a kettő ötvözete. Talán ez az? Mert egy barátom azt mondta rá, hogy biztosan kick-box

2016. jan. 10. 21:33
 6/8 A kérdező kommentje:

Gondolom látszik, hogy nem vagyok nagyon benne a harcművészetekben és küzdősportokban, ezt nézzétek el nekem :D

Miután végiggondoltam ezt a tényt is beleszámítva, már nem jelentem ki, hogy milyen technika van benne biztosan, és mi nincs. Csak annyiban vagyok biztos, hogy bandázs volt rajtuk, lábvédő/bokavédő (hogy hívják ezt rendesen amúgy?), és ugye ágyék- és fogvédő.

2016. jan. 10. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a videót, aztán szakértői szemem megmondja neked, hogy melyik stílusról van szó. :D
2016. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos, igen, a probléma itt kezdődik, mivel nincs meg a videó, különben linkeltem volna. :/

Reménykedek, hogy a szakértői szemek tulajdonosa ilyen információk alapján is meg tudja mondani. :D (Gondolom az öltözet és védőfelszerelés már eleve kizár pár dolgot, most már tényleg csak azokban vagyok biztos, és a rúgásokban-ütésekben.)

2016. jan. 11. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!