Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Orosz rendőrségi, katonai...

Orosz rendőrségi, katonai önvédelmi képzésen milyen harcot tanulnak? Videó lenn.

Figyelt kérdés

Konkrétan erre a harc-típusra lennék kíváncsi, hogy mi a neve, típusa:


[link]



2016. jan. 12. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Látom jól megnézted a videót.


Első kép, 0. másodpercben: Russian systema

2016. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kamustema
2016. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy egy stílus állítja-e magáról, hogy ő a tananyag; vagy a katonák állítják a stílusról, hogy ez a tananyag.


Gyakorlatilag az összes stílus szeret azzal kérkedni, hogy a különleges erők stb ezt tanulják: Aikido a tokiói rendőrségen; Eskrima LA-ben; Eing tsun és ju jitsu Magyarországon stb. stb.


A valóság pedig az, hogy van egy hivatalos tananyag, azt tanulják. Olyan húdenagyon nem tér el az amerikai, orosz, kínai stb. katonák kiképzése.

2016. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egybkent amiben nagyon jo a systema az a fogasokbol kiszabadulas technikaja. A systemaban van megoldas a rendszeresitett elvezetesi technika ellen is, azaz hogyan szabadulj ki belole. Nagyon erdekes es mashol nem lattam hasonlot sem.

Lattam es tanultam elvezetesi technikakat de az azokbal valo kiszabadulast csak nagyon limitaltan vagy sehogy sem tanitjak.


Egyebkent a systema tanulasi folyamata nekem tul lassunak tunt mindig is. Persze lehet ez csak az elejen van igy de en az intenziv porgos trainingeket szeretem. Hozzateszem nem tanultam systemat de seminariumon volt bemutato.

2016. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Russian systema.


És ugyanúgy, ahogy a krav magánál meg a defendonál, itt is hatalmas a különbség a között amit a civileknek és amiket a hivatalos szerveknél oktatnak.

2016. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!