Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz milyen telefontartót...

Futáshoz milyen telefontartót vegyek?

Figyelt kérdés

Mindenféle tapasztalat jöhet, Ti hogy oldjátok meg ? Van egy Sony xperia E3 telefonom, ehhez valami tartó ? vinném magammal futáshoz zenét hallgatni, legalább is kipróbálnám, olyat is láttam hogy kézbe tartják futás közbe, az mennyire zavaró ?

Vagy vegyek külön egy ilyen mp3 lejátszót, mondjuk nemártana ha rádió is lenne, mert mindenféle zenét hallgatok, de ha van kimondottan ilyen direkt futáshoz készült lazító zene az is jó lenne. esetleg tudnátok ajánlani, ti mit hallgattok ? Na meg olyat is olvastam már valahol hogy ilyen hang anyagokat, pl nyelv tanuláshoz, vagy önfejlesztő hanganyag, az mennyire bevált, tényleg jobban megmarad fejbe ?


2016. jan. 13. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Bringásfutár koromban német nyelvleckéket hallgattam orrba szájba. meg is lett a szóbeli elsőre :D két fuvar között, ráadásul...
2016. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sima alap felkarra tépőzárazható telefontartót vettem a dekában. Bármilyen neked tetsző zenét hallgathatsz közben, én mellette egy zombis játékot (Zombies, Run) is indítok, jó sztorija van, és néha bedob a telefon egy zombi üldözést, amikor rá kell kapcsolni, hogy elfuss előlük, nagyon komoly :)
2016. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az igen :D komolynak hangzik, hát én egyelőre maradok A

a sima zenénél

2016. jan. 13. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!