Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Quechua sportmárkáról tapaszta...

Quechua sportmárkáról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Elsősorban a női hótaposóikra és túrabakancsaikra vagyok kíváncsi, de bármelyik termékükkel kapcsolatos tapasztalat érdekel, nőktől, férfiaktól egyaránt. :)

2016. jan. 19. 12:36
 1/8 kovpet ***** válasza:
A Decathlon sajátmárkája, vannak jó és kevésbé jó termékei, de alapvetően szerintem ár/érték-arányban elég jókat ki lehet fogni.
2016. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :) Gondolom, a városi közlekedéshez megfelelő a legrosszabb téli időben is, de mi a helyzet a hosszabb túrákkal?

Várok még sok-sok visszajelzést a tapasztalatokról. :) Esetleg valaki vásárolt már kifejezetten a Quechua hótaposók, bakancsok közül?

2016. jan. 19. 14:01
 3/8 kovpet ***** válasza:
Nekem van egy Quechua bakancsom, pár éves. Elég jó, mondjuk én csak városban használtam eddig, de nagy hóban is és jól szerepelt. Valami 15 ezer volt, tehát azért csodát nem szabad várni, de én meg vagyok vele elégedve teljesen.
2016. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél! :) Mindenképp adok egy esélyt most már neki.
2016. jan. 19. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom amit az első ír.


Quechua márka borzasztó hektikus, vannak olyan cuccaik, amik negyed áron leverik a sokkal márkásabb és drágább holmim, máskor meg az alapvető funkciót is nehezen látják el.


Pont ezért minden esetben marad a próba szerencse, viszont általában nem drágák, és legrosszabb esetben megmaradnak bevásárolni járáshoz a városban :)


Egyébként amit még érdemes tudni, hogy a dekának elég profi az ügyfélszolgálata, ha bármivel gondom volt szó nélkül vették vissza, adták a pénzt vagy a csere darabot.

2016. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ennyit mondok: minőség olcsón. Nagyon meg vagyok elégedve a Quechua termékekkel :) Bármit akarok venni, első üzlet a Decathlon. Mondjuk pl a bakancs tipikusan az a termék, amin én nem spórolnék, s inkább picit többet fizetek érte. De amúgy ruhák, ilyesmik tökéletesek. Polárt kapsz féláron a nagymárkákhoz képest pl.
2016. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nektek is nagyon köszönöm a válaszokat, igazán sokat segítettetek! :)


Én is úgy vettem észre, hogy jó minőségű termékei vannak a márkának, de ránézésre nem lehettem ebben biztos, és nem mertem meggondolatlanul beleugrani egy vásárlásba. A napokban kipróbáltam egy bakancsukat, nekem is ígéretes tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban, így én is bátran ajánlom mindenkinek, elsősorban városi hótaposáshoz, de nyugodt szívvel akár téli túrákhoz is. :) (Bár hozzáteszem, nem több napos-hetes trekkingekre gondolok.)

2016. jan. 23. 22:52
 8/8 anonim válasza:
Bár, ha alpokban akarsz túrázni, inkább vegyél rendes márkájú (Salewa, Salomon, La Sportiva) ne ilyen low budget class cipőt. Nem rossz a Quetchua, de én cipőt nem vennék ilyen márkát.
2021. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!