Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Női Fitness nadrágot hol...

Női Fitness nadrágot hol tudnék venni Budapesten? A többi lent.

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy jövőhéten kezdek személyi edzésre járni, végülis utolsó pillanatban úgy határoztunk, hogy el kezdjük már holnap, mégis szabadult fel ideje. Viszont nekem nincs nadrágom, semmi olyasmi, amibe edzeni tudnék, mert nem sportolok/sportoltam. Farmerbe pedig mégsem állíthatok oda. :D Úgy gondoltam, hogy ha már pénzt adok ki, akkor kifejezetten erre a célra fitness nadrágot szeretnék. Nézelődtem a neten, de nagyon lassú, leginkább webshopokat találok, viszont olyan üzlet kéne, ahol még a mai nap meg tudnám venni.

Tudna valaki ilyen boltot esetleg?

Körülbelül 5ezer forintot tudok most rászánni erre.

Előre is köszönöm a segítséget!

Olyan lassú ez a gép, hogy mire találnék esetleg valamit, bezárna minden üzlet.. :/


2016. jan. 19. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A H&M finteszcuccai szerintem nagyon jók, ár/érték arányban mindenképpen. 2 éve nyúzom a nacimat :)
2016. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2016. jan. 19. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!