Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni ökölvívni,...

Szeretnék elkezdeni ökölvívni, a lent kifejtett okokat nézve, szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés
14/F vagyok, szeretném fejleszteni magam fizikailag karra, hasra, mellre és erre az ökölvívást választottam ki, mint sportot...érdemes-e elkezdeni, ha ezeket a tényezőket nézzük?

2016. jan. 24. 18:35
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem érdemes. Sok sportot csináltam, de a box volt, amelyikben mindegyik pozitívuma benne volt. Nem kesztyűztem, csak nagyon ritkán, mert nem akartam csúnya sérüléseket. Szép alakot csinál, szálkás izmokat, jó erőnlétet.

2016. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyre menj, ahol nem ütnek agyon. Egy-két kék folt normális, de nem fogsz intenzívre kerülni a bokszedzéstől. Egy meccsen elverhetnek rendesen, de edzésen nem nagyon.
2016. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:

Először is nagyon érdemes! És jó időben vagy hozzá!


Másodszor pedig én csinálnék valami saját súlyos erősítő edzést mellette. Mert hasznos is, és mert főleg életkorodat tekintve nagyon jót tenne az ízületeidnek, izomrendszerednek. Nézz rá a Fegyencedzés című könyvre.


Csinálhatod együtt a kettőt.

2016. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik legjobb választás.
2016. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!