Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy megfeleljek?

Mit sportoljak, hogy megfeleljek?

Figyelt kérdés

Ebben a sport orientált világban mindenképpen rám akarnak húzni egy sportot, amit úgy nagyjából értenék is. Az iskola orvos mindenkit aki nincs benne egy egyesületbe, ahol sportol, azt nyaggatja, hogy majd 30 eves korára ilyen meg olyan lesz. Én persze szívesen sportolnék (annak ellenére, hogy én egész másban mutatom ki tehetségem, de mivel a művészeteket ma már senki nem támogatja, ezért muszály valami sporthoz folyamodni, nem csak azért hogy egészséges legyek, hanem hogy tudjak is érvényesülni), csak ugye egyáltalán nem preferálom a csapat sportokat, sőt kifejezetten utálom némelyiket (na de persze a foci az nagyon, nagyon fontos!). Ebből ugye az következne, hogy a kűzdősportok közül kéne választanom (valójában a szívem is inkább ezekhez húz), csak hogy ezekre nincs pénzem. Így csak csalódott arcal nézhetem a szórólapokat, és reklámokat neten, amik a havi 8000 forintról tájékoztatnak (és akkor még olcsót mondtam).

Tehát akkor a kérdes: mit sportoljak? Ha legközelebb felteszik a kérdést, hogy "na és mit sportolsz?" mit válaszoljak? (Sajnos arra nem hivatkozhatok, hogy én teljesen más területen vagyok profi, mert mint mondtam, sport orientált világban élünk, es hiába: lehetek színesz vagy festő, esetleg író, a művészeteket ma már nem támogatják).



2016. jan. 25. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném, hogy 16/F
2016. jan. 25. 20:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Box. Havi 3000 forint és van heti 5 edzésed. Remek sport és nagyom jó kondit ad.
2016. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Magyar Honvéd jól értelmezem?

Havi 3000 FT és heti öt edzés

Azaz az havi húsz edzés. 3000 FT-ért...

Tudsz dobni erről egy linket, hogy hol tartanak ilyen olcsón edzéseket? Továbbá az is fontos lenne, hogy csak edzeni szeretnék, nem akarok ilyen nagy mérkőzéseket, hogy úgymond "rangot lépjek".

2016. jan. 25. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ökölvívó edzések kb mind ennyiek. Mert olimpiai sportág támogatást kap. A szegények sportjának is hívják. Melyik városba laksz ?
2016. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Budapest. És körül nézve az interneten csak 10-12 ezer forint/hó -s árakat találtam. Ezért is volt meglepő számomra ez a 3000 FT/ 20 alkalom.
2016. jan. 25. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pesten a kapcsolat miatt ingyen volt. Sopron és szolnok 3000 ft/ho ez tuti. Szerintem a sima ökölvívó szakosztály ami nem thai vagy kick box csak sima ökölvívás pesten se drágább.
2016. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!