Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen, semmi táncos...

17 évesen, semmi táncos múlttal milyen táncot tudnék elkezdeni? Elég merev vagyok, de nem halálos, van mozgáskoordinációm, de nem táncolok jól. Hova tudnék menni?

Figyelt kérdés
Szeretném hogy jó tartást adjon, szebb alakot, jobban érezzem magam a testemben, labdás sport után kicsit más műfaj. És nyílván szeretném élvezni. De közel sem tudom hogy mit akarok és egyáltalán mik a lehetőségeim. Hip hop és balett kizárva.Csak van a kettő között is valami. Társastánc? De az nem ad olyan alapos izomzatot, nem? Jazzbalett? Ahhoz nagyon hajlékonynak kell lenni, nem? Mi van még? Mitcsináljak? Ja és lány vagyok.

2016. jan. 27. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Latin táncok? Salsa?

Nem írtad, merre laksz, és milyen lehetőség van ott, ahol laksz.

2016. jan. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szóval társas?

Budapest

2016. jan. 27. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten egyik tánc sem fog "alapos izomzatot" adni. Ahhoz napi szinten kéne táncolnod, nem heti egy-két alkalommal. A többi célodra viszont legjobb egy kezdő társastánc tanfolyam, mert ott több stílust lehet kipróbálni. Ami szerintem jó ezekből, az a rock and roll, salsa, bécsi keringő, ceroc, west coast swing, boogie-woogie. Van még sok stílus, nézzél szét kicsit. Egy ilyen tanfolyamot úgy egy év után ott lehet hagyni és elmehetsz specifikusabb oktatásra, pl. salsa tanfolyamra.
2016. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a tippet;D

tudsz am konrét lehetőséget? A korosztályomban is indulnak hasonló tanfolyamok? és ott nincs lánytúltengés? nem úgy van, hogycsak párral mehetsz?

2016. jan. 29. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!