Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv.18 éves, lány vagyok....

Üdv.18 éves, lány vagyok. Szeretnek lapos hasat es szép kerek popsit. Milyen gyakorlatokat ajanlotok? Milyen etelek fogyasszak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 14:17
 1/6 Adam_Hack ***** válasza:
Szerintem nem lesz belőled semmi. Már most leszűrhető, hogy lusta vagy. Itt kérdezed meg, mert gyors választ akarsz, mindent akarsz, most azonnal, bizonytalan forrásból származó célirányos válszt, minthogy utánanéznél az internet testépítő és fittness weboldalain, és elolvasnád részletesen hogy fogalmad legyen róla, úgy igazából!
2016. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aikiboxer ***** válasza:

A kaja a legfontosabb. Töltsd le az Internetről a "Sárga kapszula" című könyvet, ebben benne van egyszerűen minden amit tudnod kell.


A lapos has a fogyástól lesz (a lapos cicivel együtt), a szép izmos has meg az edzéstől. :) Edzésnek például:


Otthon:

- Saját testsúlyos edzés, ehhez szerezd be a Fegyencedzés című könyvet

- Vagy egy Thera band gumiszalagot és keress hozzá videókat "resistance band" címen. Van a Thera bandnak appja is Androidra és iPhone-ra is, izomcsoportra lebontva, videókkal. :)


Konditeremben:

- Súlyzós edzés, ehhez is a Sárga kapszulát olvasd és főleg menj el egy "gyúrós" haverral hogy mutassa meg, mit hogyan.


Csoportosan:

- Hot iron

- Kettlebell

- Cross fit

Edzések valamelyike.


Remélem segítettem. :)

2016. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Járj úszni, a víz jót tesz a bőrnek, és azok a mozgásformák amiket ott végzel semmivel sem helyettesithetőek..
2016. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasra hasprés. Popsira guggolás, és kitörés, mindkettő súlyzókkal.

Emellett kalóriadeficites étrend (ha van rajtad sok zsír, eleinte lehet zsírégetés mellett izmot növelni, később már ketté kell választani a zsírégetős és izomfelszedős periódusokat), sok fehérje, kevés szénhidrát, az is lassan felszívódó.

És olvasd el a sárga kapszula könyvet!

2016. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Hallgass aikiboxerre, jól leírt mindent.
2016. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Szepen koszonom akik rendesen valaszoltak :) es most is boxolok es jarok crossfit stilusu edzesre
2016. febr. 3. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!