Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket vagy mit sportoljak...

Melyiket vagy mit sportoljak 14 évesen?

Figyelt kérdés

Ping-pong,ten is,úszás, ílyászat , vívás esetleg valami más?

Igaziból fogalmam sincs hogy mit sportoljak.Ezekhez lenne valamilyen szinten kedvem vagy sportoljak valami mást inkább?Nem kérek fitness se egyéb kocogós tanácsokat no meg járjak konditerembe. Olyan válaszokat várok amelyek értelmesek és nem olyanokat hogy fussak!Régeindultam egy atlétika csoportos versenyen és az lett a vége,hiába futok jól,negyedikek lettünk a 10-ből és emiatt az egész osztályban pletyka lánc indult el és kiutált majd az egész.Nem túlzok,úgy is pikkeltek rám azt csak egy rossz hír...Na a lényeg azóta bármilyen gyorsan és jól futok nem vagyok hajlandó futni se fitness király se súlyzó őrült lenni.Jó sportokat kérek amik nem küzdő sportok vagy a fent említettek között melyiket csináljam.Erre kérek választ.


2016. febr. 13. 16:56
 1/3 anonim válasza:

Tudom, hogy elvileg sosem késő elkezdeni, de azért én a teniszbe nem vágnék bele. Egyik rokonom úgymond már bajnok, jár versenyekre, le van szerződtetve. 18 éves. Azt nem tudom, hogy mikor kezdte, de 14 évesen már bőven versenyben volt, és ő mondta, hogy az azért az a a fajta sport, amit jobb minél fiatalabban kezdeni, mert hihetetlen erő kell hozzá, izom, stb... Elég durva edzései vannak.


Én egyébként a felsoroltak közül biztos, hogy vagy a ping-pong -ot választanám, vagy pedig az íjászatot.

már cask azért is, mert itt lehet nem indulsz olyan óriási testi hátránnyal. Mármint érte, egy 6 éves elkezd teniszezni ott nem gáz, ha béna, meg vannak kifejezetten gyerek ütők, stb., de 14 évesen már lehet nem olyan jó érzés kezdőnek lenni.


Egyébként meg ha futottál, és szeretted is, nehogy abba hagyd néhány idióta miatt... indulj egyedül versenyeken!

2016. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ping pong, íjászat, vívás.
2016. febr. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én focizok és egyszerűen imádom!!Összekell dolgoznunk a csapattal és így nagy az összetartás.Meghát a felesleges energiám letudom vezetni.14/L
2016. márc. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!